• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

bilgisayar alicam arkadaslar tavsiyelerinize ihtiyacim var

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan XLa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

XLa

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
7 Şub 2013
Puanı
0
Bi laptop almayi dusunuyorum oyun ve cizim programlarinda hizli olucak ayrica isinma sorunu fazla olmamali tavsiyelerinizi bekliyorum fiyatta sinir yok arkadaslar marka ve ozellik

laptop olacak oyun ve cizimde hızlı olacak + ısınmıcak :D güzel bir masaüstü paklar seni laptopu unut

Samsung Asus MSI markalarından birine bakabilirsin özellik konusunda yardımcı oluruz.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

laptop olacak oyun ve cizimde hızlı olacak + ısınmıcak :D güzel bir masaüstü paklar seni laptopu unut

Bende biliyorum zaten bi masaustum varda laptop lazim bana :) o kadar detayli sart degilperformansi iyyi olsun illaki isinma olacakda bazilari yanacak gibi calisiyor :)

Fiyatta sınır yok yazmışsın 2000$'a Alienware 18 Gaming Laptop al derim gerçekten " fiyatta sınır yok" ise.

Samsung Asus MSI markalarından birine bakabilirsin özellik konusunda yardımcı oluruz.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kontrol edicem

büçeni belirtmemişsin ama indirimdeyken bu ürünü kaçırma derim. ısınma vb sorunlar yaşamıyacağın bir cihaz.

MSI GE60 2OE-220XTR i7-4700MQ 2.4GHz 8GB 1TB 2GB GTX765M 15.6" FreeDOS Notebook | hızlıal.com 2899 tl

Linkte Sorun var göremiyorum

Tsşkler Degerlendiricem

Fiyatta sınır yok yazmışsın 2000$'a Alienware 18 Gaming Laptop al derim gerçekten " fiyatta sınır yok" ise.

Dostum senin bahsettigin bilgisayar 2000 dolar degil ya ben yanliş bakiyorum yada sen yanlıs biliyorsun 2000 dolar olsa sorun degil olabilir ama 4000 dolar felan gözüküyor

Konuya yazınca ön izlerken linki açabiliyorum. sayfayı yenileyince link abuk subuk bir yere gidiyor.

http://www.h izlial.com/msi-ge60-2oe-294xtr-i7-4700mq-24ghz-8gb-1tb-7200rpm-2gb-gtx765m-156-freedos-notebook/10318772

H ile İ harflerini birleştirin bari yapıcak birşey kalmadı :D

Lenovo Z580 öneririm. Bende makineciyim ve çizim programları yüklü bilgisayarımda, hiç bir sıkıntı olmadan ve ısınma problemi olmadan hepsini rahatlıkla çalıştırabiliyorum. Ve oyunlardada bir problem çıkmadan oynuyorum.

Dostum senin bahsettigin bilgisayar 2000 dolar degil ya ben yanliş bakiyorum yada sen yanlıs biliyorsun 2000 dolar olsa sorun degil olabilir ama 4000 dolar felan gözüküyor

[/QUOTE]

Yanlış yere baktığın konusunda haklısın :hsml:. Buyur dostum. Fakat sana uyarı bunu direk olarak alırsan sağlam bir gümrük vergisi ödersin %25'i kadar tahminimce ki bu 500$ gibi bir rakama tekabül ediyor. O yüzden yurt dışından alım yapacaksan benim gibi yurtdışından gelen birine onu teslim aldırtıp getirtmen senin o 500$'ı ödememeni sağlar. Getiren kişi pakedi açıp bilgisayarı kullanmalı ama kutulu olmaz onu söyleyeyim. Başka şeyler soracaksın özelden konuşabiliriz bu yurt dışı alışveriş ile alakalı olan şeyleri.

Amazon.com: Alienware 18 ALW18-2001sLV 18-Inch Gaming Laptop: Computers & Accessories

Son düzenleme:
Geri