• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bilgisayar güncellemesini sonsuza dek kapatmak

CorleonMAFIA

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Nis 2009
Puanı
105
Arkadaşkar merhabalar,

Bilgisayarıma güncelleme geliyor beceremiyor güncellemeyi donuyor kapanıyor. Kapattım regeditten sistemden heryerden kapattım yine geliyor. Var mıdır yolunu bilen? Windows 10.

Windows 10 guncellemeleri tam bir fiyasko,benim ssd mi patlatti,guncelleme esnasinda "windows old" klasoru olusturuyor,yedekleme adi altinda 30gb alan kapliyor,yeterli alan olmamasina ragmen hem guncelleme yapiyor,hem old klasorune yedekleme yapiyor,acik pc %81 de mavi ekran veriyor kapaniyor bir daha acilmiyor,aklinizda bulunsun windows ssd de kuruluysa hem performans acisindan hemde emniyet acisindan doldurmayin 50/60gb bos alaniniz olsun.

Uzulerek soyluyorum,ssd tamiride mumkun degil.

Bunları yapıyorum ama randuman alamıyorum.

- - - Updated - - -

Windows 10 guncellemeleri tam bir fiyasko,benim ssd mi patlatti,guncelleme esnasinda "windows old" klasoru olusturuyor,yedekleme adi altinda 30gb alan kapliyor,yeterli alan olmamasina ragmen hem guncelleme yapiyor,hem old klasorune yedekleme yapiyor,acik pc %81 de mavi ekran veriyor kapaniyor bir daha acilmiyor,aklinizda bulunsun windows ssd de kuruluysa hem performans acisindan hemde emniyet acisindan doldurmayin 50/60gb bos alaniniz olsun.

Uzulerek soyluyorum,ssd tamiride mumkun degil.

Ya valla bıktım. Ne yapıyor ediyor biryerden güncelleme geliyor.

Bunları yapıyorum ama randuman alamıyorum.

- - - Updated - - -

Ya valla bıktım. Ne yapıyor ediyor biryerden güncelleme geliyor.

Ben bu şekilde kullanıyorum,yine denetleme yapıyor ancak güncelleme yapmıyor,dilim döndüğünce de görsel paylaştım;

-Güncelleme kısmına girerek gelişmiş güncellemeye tıklıyoruz,açılık sayfada güncellemeye dair sorduklarının tamamına kapat diyoruz,en alt kısımda çıkan,güncelleştirmelerin yükleniceği tarihe yazabildiğimiz en uzak tarihi yazıyoruz,dediğim gibi yine denetleme yapıyor ancak yükleme yapmıyor,şimdilik kullandığım çözüm bu şekilde iyi forumlar.

5N5ay5.jpg

JVoZD5.jpg

Or1vvn.jpg

Ben bu şekilde kullanıyorum,yine denetleme yapıyor ancak güncelleme yapmıyor,dilim döndüğünce de görsel paylaştım;

-Güncelleme kısmına girerek gelişmiş güncellemeye tıklıyoruz,açılık sayfada güncellemeye dair sorduklarının tamamına kapat diyoruz,en alt kısımda çıkan,güncelleştirmelerin yükleniceği tarihe yazabildiğimiz en uzak tarihi yazıyoruz,dediğim gibi yine denetleme yapıyor ancak yükleme yapmıyor,şimdilik kullandığım çözüm bu şekilde iyi forumlar.

5N5ay5.jpg

JVoZD5.jpg

Or1vvn.jpg

Çok teşekkürler toprağam. ! :D

Müstehcen içeriği engellemek için oğlum için Windows güncellemelerini belirli bir yardımcı program aracılığıyla kapattım.

Son düzenleme:
Geri