• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bilgisayar Güvenliği Anketine Acil Katılımcı

Tek seçenek olması kötü oldu. Antivirüs'e mi vereyim yoksa formata mı vereyim kafa karışıyor. :S

Edit; Biz paralı değilde deneme sürümler-netten alınmış keyler kullanıyoruz. Bir zararı olmaz ya? :pispis

Son düzenleme:
Hepsini cevaplandırdımda ben 1 sayfalık bir şey zannettim çok uzunmuş herkes uğraşmayabilir (:

Senin hatrına gecenin bu saatinde o uzun ankete katıldım Emre, ne kadar sevildiğini bil :D

UM86Y8R.png

Vakit ayıran herkese sonsuz teşekkürler :D 79 katılımcıya ulaşılmış sayenizde. Hedef 50 katılımcıydı, konu kaldırılabilir.

Tekrar teşekkürler cümleten :D

Maxigame den biri istemese hayatta uğraşmazdım uzundu çünkü :D Son mesaj da içimi acıttı görmemiştim onu ben :D

Geri