• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bilgisayar Koltugu Tavisyesi / Önerisi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Veralyx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Veralyx

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Mar 2010
Puanı
42
Merhaba
İyi Forumlar.
Arkadaşlar aramızda bilgisayar koltuğu kullanıp memnun olup da yada öneri yapabilecek olan var mı?

Merhaba
İyi Forumlar.
Arkadaşlar aramızda bilgisayar koltuğu kullanıp memnun olup da yada öneri yapabilecek olan var mı?

Şunu öneririm:

Adore Manager Elite Soft Deri Yönetici Koltuğu: https://www.adoremobilya.com/manager-elite-yonetici-koltugu-ozel-islenmis-soft-deri-siyah

veya bu:

Adore Max Office Racing Yönetici ve Çalışma Koltuğu: https://www.adoremobilya.com/max-office-racing-yonetici-ve-calisma-koltugu-siyah-gri

Üsttekini 4-5 sene kadar kullandım çok memnundum. Çok rahattı, pc de çok uzun süreler oturmama karşın hiç sırt ağrısı gibi durumlarla karşılaşmadım. Ancak zamanla suni derisi dökülmeye başladı ve bu sefer değişiklik olsun diye alttakinden aldım. Bu da iyi güzel ama ilki kadar rahat değil keşke yine ilk linkte verdiğimden alsaydım diyorum.

Bunlar ortalama bir fiyat ile alınabilecek en iyi koltuklar tecrübe ile sabit. Tabi bundan çok daha ucuz ürünler var ama kesinlikle almaya değmez. Uzun süreli pc kullanımında rahatlık sağlamaz ve sırt ağrılarına sebep olurlar. Bunlardan çok daha iyi koltuklarda var tabi ama fiyatları en kötü 1000 TL den başlıyor onlarında. Kısaca ortalama bir bütçe ile alınabilecek en iyi koltuklar bunlar benim görüşüme göre.

Üstteki bahsettiğinize karşı bir şeyler denemiştim, oturduğun da arkadan sırtınızı destekleyen yastık gibi şeylerden var mıydı?
Bu arada ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Üstteki bahsettiğinize karşı bir şeyler denemiştim, oturduğun da arkadan sırtınızı destekleyen yastık gibi şeylerden var mıydı?
Bu arada ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.
Yastık gibi birşey yokta tam sırt kımsına gelen kısım dışa çıkıntılı hafif, tam sırt ile iç içe girip kavrıyor ve rahatlık veriyor.

merhabalar forumda gezinirken bu konuyu gördüm baya zaman geçmiş ama bende oyuncu koltuğu kullanan birisi olarak tavsiyemi yazmak istedim
bende baya araştırdım alırken ve sonunda CALİTTE HARLEY oyuncu koltuğunu aldım ve uzun zamandır kullanıyorum bel desteği var ya inanılmaz adamlar yapmış yahuu :)

Geri