• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bilgisayar Oyun Önerisi

CottonCandy

Atlas Evren
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Tem 2009
Puanı
472
maxigamelogo.png

Gençler yeni masaüstü pc aldım evdeyken canım sıkılıyor pek yapacakbirşey yok önerebileceğiniz kaliteli oyunlar varsa bana youtube tanıtım videoları atarmısınız

Tür:
Aksiyon
Macera
Yarış
Strateji

Not :
GTA 4
Metrolas 2033
Euro Truckck

bu oyunlar mevcut

------------------------------------------------------

Bilgisayarım vatancomputerden aldım

Buyrun Link : Vatancomputer ASUS M32AD-TR0155

1-CS GO
Stres atmak ve Arkadaşların yada maxide oynadığımız arkadaşlar ile bize katıldığında takım oyununun verdiği zevki alabilirsin.

2-The Forest
Bu oyunu steam'dan almadan da sürekli geliştirildiği için alpha version'da ve internetten temin edebilirsin. (Her Update ile yayınlanır)
Yaşam Mücadelesi ve Çok aşırı olmasa da ortam ile güze vakitler geçirilebilir.

3-Company Of Heroes önerebilirim.
Önce ki sürümlerini oynadım ve hileleri çıkana kadar gayet güzeldi. Destek çekilince hileler çoğalıyor.

4- Tomb Raider Definitive Edition (Bağımlılık yapıyor)

En Sağlamı ve bitirene kadar bilgisayar başından kalkmadığım heyecan veren bir oyun.

5- Rise of the Tomb Raider -2

Önceki serisini oynamadıysan öneririm bu paylaştığım ise 2016'nın başında çıkacak.

1-CS GO
Stres atmak ve Arkadaşların yada maxide oynadığımız arkadaşlar ile bize katıldığında takım oyununun verdiği zevki alabilirsin.

2-The Forest
Bu oyunu steam'dan almadan da sürekli geliştirildiği için alpha version'da ve internetten temin edebilirsin. (Her Update ile yayınlanır)
Yaşam Mücadelesi ve Çok aşırı olmasa da ortam ile güze vakitler geçirilebilir.

3-Company Of Heroes önerebilirim.
Önce ki sürümlerini oynadım ve hileleri çıkana kadar gayet güzeldi. Destek çekilince hileler çoğalıyor.

4- Tomb Raider Definitive Edition (Bağımlılık yapıyor)

En Sağlamı ve bitirene kadar bilgisayar başından kalkmadığım heyecan veren bir oyun.

5- Rise of the Tomb Raider -2

Önceki serisini oynamadıysan öneririm bu paylaştığım ise 2016'nın başında çıkacak.

açıkcası diğerleri dikkatimi çekmedi ama The Forest deniyecem teşekkürler :)

Geri