• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bilgisayar Toplama Hizmeti | Döviz düşüşe geçti. İndirimler mevcut.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan PoleStar
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

PoleStar

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
25 Ağu 2009
Puanı
86
DUYURU : Dolar şuan birazda olsa düşüşe geçti fiyatlar hafifte olsa azaldı. Alınabilecek en uygun fiyattan yardımcı olabilirim. Detaylar için PM atabilirsiniz. (30.05.2019 18:38)
DUYURU : Dolar şuan 5,8450'e sabitlendi. Hafta sonu kampanyaları mevcut. Şuan toplanacak sistemlerin parçaları hemen sipariş edilebilir fakat bayram sonrasına gelecektir. Alınabilecek en uygun fiyattan yardımcı olabilirim. Detaylar için PM atabilirsiniz. (01.06.2019 21:16)
DUYURU : Dolar an itibari ile 5,7806 TL bayram indirimleri mevcut. Sistem toplamak isteyenler var ise sipariş üzerine bayramdan sonra teslim alabilirler. (04.06.2019 22:04)

Parça parça çok uyguna alıp toplamayı bilmeyen varsa İstanbul'da iseniz bu hizmetim tam size göre. İşlem ortalama 2 - 3 saat sürüyor parçalara göre değişiyor. (Maximum 3 saat minimum süre daha kısa bile olabilir.) Referansımda mevcuttur. Bir kaç gün önce bir arkadaşımıza Mini ITX PC topladık çok memnun kaldı.01.06.2019'da ise bir dostumuzdan sipariş aldım ürünleri talep ettim. Bayram sonrası ürünler elime ulaştığında kendisine sistemi hazırlayıp teslim edeceğim. İstenmesi durumunda referanslarımdan izin alıp görüşmeniz için iletişim bilgilerini verebilirim.

Herkese merhaba,

İstanbul Alibeyköy'de oturuyorum iş yerim ise Mecidiyeköy'de bu iki adreste de hizmet verebilirim. Bilgisayar toplama hizmeti veriyorum. Sitelerden parça parça ürün satın alıp oluşturduğunuz sitemi toplamayı bilmiyor veya anlamıyorsanız hizmetim tam size göre. 150 TL ücret karşılığında bilgisayarınızı topluyor Windows'unu kurup driverlarınızı ve gerekli programları yüklüyorum testlerini yapıyor ve kullanıma hazır bir şekilde size teslim ediyorum. Evime gelip misafirim olup çay kahve eşliğinde bilgisayarınızı toplatabilirsiniz.

Eğer yok ben parçalardan anlamıyorum tüm parçalarımı en uygunundan sen seç ücretini sana göndereyim yerime satın al hazırla bana teslim et derseniz böyle bir hizmetimde mevcuttur. Alınan ürünlerin toplam fiyatının %4'ünü ödeme olarak alıyorum. (Tabi bu %4 bile dahil olsa diğer yerlerden satın alsanız yine daha uyguna gelecektir. Ben tek tek tüm parçaları nerden ucuza alabiliriz , hangi parçaları kullanırsak en iyi performansı elde ederiz diye detaylı bir şekilde inceliyorum. Yani benden alacağınız sistem paranızın alabileceği en iyi sistem olacak bu konuda kendime çok güveniyorum. Gidip vatandan itopyadan vs. toplayıp fiyat bu demiyorum.) Yani hizmet bedelim minimum 150 TL maximum ise alınan ürünlerin %4 fiyatı kadardır.

İyi günler dilerim.

Mehmet Burak Güngör
534 321 15 44

Topladığım sistemlerden bazıları ; (Fake değildir hepsi benim topladığım sistemlerdir.)

Son düzenleme:
Geri