• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bilgisayar toplama Yardımcı olurmusunuz

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AdeLLe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

AdeLLe

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
0
Bütçem 1500TL cıvarı ve kendim topladıgım sistemimde uyum sorunu veya başka bir sorunlar olur mu yardımcı olur musunuz. Oyunlarda Sorun cıkarır mı belirtirseniz sevinirim.
İşlemciye sogutucu gereklimi ve Bu kasa ve 500W sistem için yeterlimidir.Bu sistem ile son oyunları High da oynayabilir miyim sizce düşüncelerini belirtirmisiniz.
Teşekkürler.

Anakart :970A-G43 AMD 970+SB950 AM3+ DDR3 2133MHz(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0
işlemci : AMD FX X6 6300 Soket AM3+ 3,5GHz 14MB Cache 32nm
Ram : GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 1.5V Dual Kit
Ekran kartı : R9 270X DUAL-X OC GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.2
Harddisk : SEAGATE 3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm
KASA :CMP-350 500W MidT ATX SİYAH

Teşekkür ederim,yukarıda belirttiğim sorular hakkında bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Oyunları highte oynarsınız zaten canavar gibi ekran kartı ve ram var. Kasa'ya internet baktım , fazla havalandırma şeklinde yok. Yan tarafa doğru konulan büyük fanlar mevcut. Kasanın yan tarafına bir adet almanızı öneririm. Power'e gelince kasa'yı toparlarken sormanızı öneririm eğer yetersizliğinde hard diski yakma ihtimali var .

Oyunları highte oynarsınız zaten canavar gibi ekran kartı ve ram var. Kasa'ya internet baktım , fazla havalandırma şeklinde yok. Yan tarafa doğru konulan büyük fanlar mevcut. Kasanın yan tarafına bir adet almanızı öneririm. Power'e gelince kasa'yı toparlarken sormanızı öneririm eğer yetersizliğinde hard diski yakma ihtimali var .
öncelikle teşekkür ederim,Önerebileceğin bir kasa var mı acaba ve amd işlemciye sogutucu gerekiyor diye duydum araştırdım bunun hakkında bilginiz var mı.. Power'i sorucam onu ayarlıcam..

öncelikle teşekkür ederim,Önerebileceğin bir kasa var mı acaba ve amd işlemciye sogutucu gerekiyor diye duydum araştırdım bunun hakkında bilginiz var mı.. Power'i sorucam onu ayarlıcam..

Valla hocam internet ortamından uzakta kaldığım için fazla yardım edemiyorum ama daha iyi bir kasa ayarlarsak bu sefer maliyetiniz artacak onun yerine ona vereceğiniz parayı amd->intel yapmanız bana göre daha mantıklı olur.
Kasanın yan tarafına konulan büyük soğutucular var onlardan önebilirim ancak zaten 2-3 ayda bir içini temizlediniz mi tamamdır kasa canavar gibi çalışır

Valla hocam internet ortamından uzakta kaldığım için fazla yardım edemiyorum ama daha iyi bir kasa ayarlarsak bu sefer maliyetiniz artacak onun yerine ona vereceğiniz parayı amd->intel yapmanız bana göre daha mantıklı olur.
Kasanın yan tarafına konulan büyük soğutucular var onlardan önebilirim ancak zaten 2-3 ayda bir içini temizlediniz mi tamamdır kasa canavar gibi çalışır
Tamamdır çok teşekkür ederim.

Carbride 400R di galiba kasa adi cok iyi tavsiye ederim bende sistem toplicam bi sure sonra aynisini alicam.

GT-S5660 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Geri