• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bilgisayar Toplayacağım Önerileriniz?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Erukage
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erukage

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
30 Haz 2012
Puanı
21
2 arkadaş bilgisayar alacağız 6 bin TL limit var 2 adet bilgisayar,mouse,klavye,kulaklık almam gerekiyor. Bilgisayarlar oyun için kullanılacak klavye, mouse, kulaklık ve toplama bilgisayar önerilerinizi bekliyorum bu konuda bilgi sahibi olmadığım için açtım bu konuyu amacım altta Silkroad hide client olarak açıkken LoL, Cs go gibi oyunları kasmadan oynayabileceğim bir bilgisayar toplamak.

2 arkadaş bilgisayar alacağız 6 bin TL limit var 2 adet bilgisayar,mouse,klavye,kulaklık almam gerekiyor. Bilgisayarlar oyun için kullanılacak klavye, mouse, kulaklık ve toplama bilgisayar önerilerinizi bekliyorum bu konuda bilgi sahibi olmadığım için açtım bu konuyu amacım altta Silkroad hide client olarak açıkken LoL, Cs go gibi oyunları kasmadan oynayabileceğim bir bilgisayar toplamak.

technopat(dot)net(slash)sistem-tavsiyeleri-2

En güncel, fiyat/performans ve bütçene uygun ürünleri bulabilirsin.

technopat(dot)net(slash)sistem-tavsiyeleri-2

En güncel, fiyat/performans ve bütçene uygun ürünleri bulabilirsin.

Masaüstü sistem tavsiyeleri başlığına bir göz attım ama zaten bilgisayar parçalarından pek anlamıyorum ve buradada direk giriş seviye oyunlar, orta seviye oyunlar, yüksek ve üst diye gruplandırmışlar ama bu giriş orta seviye oyunların hangileri olduğunu, hangi oyunlarda hangi özelliklerde kaç fps alacağıma dair en ufak bir şey paylaşmamışlar veya ben göremedim.

Masaüstü sistem tavsiyeleri başlığına bir göz attım ama zaten bilgisayar parçalarından pek anlamıyorum ve buradada direk giriş seviye oyunlar, orta seviye oyunlar, yüksek ve üst diye gruplandırmışlar ama bu giriş orta seviye oyunların hangileri olduğunu, hangi oyunlarda hangi özelliklerde kaç fps alacağıma dair en ufak bir şey paylaşmamışlar veya ben göremedim.

Ekran kartı veya CPU için modelini yazıp benchmark yani hız testi sonuçlarını incelemeni öneririm. Aynı şekilde FPS sonuçlarını da bulabilirsin.

6Bin 2 bilgisayar için mi ?

Öğrencilik, maalesef evet :D

- - - Güncellendi - - -

DH nedir?

- - - Güncellendi - - -

Ama zaten OverWatch gibi oyunlarda gözüm yok benim yani, lord of rings middle earth 2, silkroad, league of legends, cs go, smite gibi oyunları kasmadan oynayabileceğim bir bilgisayar arıyorum isro oyuncusuyum, sürekli hesabımın botta olması gerekiyor malum 130 cap :) çarlar bottayken hide client yapıp lol falan oynamak istiyorum şuan ki bilgisayarım ile maalesef bu mümkün değil...

Öğrencilik, maalesef evet :D

- - - Güncellendi - - -

DH nedir?

- - - Güncellendi - - -

Ama zaten OverWatch gibi oyunlarda gözüm yok benim yani, lord of rings middle earth 2, silkroad, league of legends, cs go, smite gibi oyunları kasmadan oynayabileceğim bir bilgisayar arıyorum isro oyuncusuyum, sürekli hesabımın botta olması gerekiyor malum 130 cap :) çarlar bottayken hide client yapıp lol falan oynamak istiyorum şuan ki bilgisayarım ile maalesef bu mümkün değil...

Gayet normal fiyat küçümsemek için değil fiyatları netleştirmek için söyledim. Monitör de alınacak mı ?

DH >> DH nedir? 2.el piyasası oradan sorulur.

Gayet normal fiyat küçümsemek için değil fiyatları netleştirmek için söyledim. Monitör de alınacak mı ?

DH >> DH nedir? 2.el piyasası oradan sorulur.

Evet monitörde dahil yani ortalama bir mouse klavye kulaklık alacğaız artan paraylada pc ama 0 bilgi ikimizdede nasıl yapacaz bilmiyorum para bankada bekliyor öyle :D :D

Evet monitörde dahil yani ortalama bir mouse klavye kulaklık alacğaız artan paraylada pc ama 0 bilgi ikimizdede nasıl yapacaz bilmiyorum para bankada bekliyor öyle :D :D

Örnek bir liste: Farklı firmalardan alırsan parça parça daha ucuza gelir.
X4ZNRj.jpg

- - - Güncellendi - - -

DDR4 Örnek:
6njb4P.png

Vatan computerden toplama çok kazık inventus ve sinerji bilgisayardan topla bütçen daha da artar bence amd işlemci yerine i5 skylake 6600 k modelini alabilirsen daha uzun ömürlü olur seneler geçince o.c atarsın ve daha iyi olur bence

Bu sistemle hem online oyunları hemde normal oyunları çok rahat oynayabilirsin.Sadece 200TL fazladan vererek. Kusura bakma kullandığım ekran küçük olduğu için bu ölçüde ayarlamak zorunda kaldım.Toplam tutar 3.250TL

81J2Ed.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri