• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bilgisayarcı açmak için neler gerekli?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Umuthan55
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Umuthan55

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 Kas 2013
Puanı
1
Biz 2 ortak bilgisayarcı açmak istiyoruz.Bu bilgisayarcıda tamir, teknik destek, 2. el bilgisayar alım satım ve bilimum bilgisayar parçaları satmayı düşünüyoruz.Bize hangi belgeler lazım olacak?Daha önce bu işi yapmış olan arkadaşlardan tavsiye bekliyoruz.Kimse sorduysak iş yapmaz diyor ama biz bilgisayar tutkumuzun peşinden gidiyoruz.Ne gerekirse yapmayı düşünüyoruz.Umarım çok zorlanmadan hayırlısıyla bu dükkanı açarız.

dükkan açma belgesi gerekli vergiye kayıt olmanız gerekiyor benim bildiklerim bunlar baska bişeyler daha var diye hatırlıyorum sanki

[h=4]Bilgisayar dükkanı açmak için gerekli belgeler;[/h]1-Nüfus cüzdanı sureti ve ikametgah senedi
2-2 adet fotoğraf
3-Tapu fotokopisi.
4-Yapı kullanma izni kağıdı.
5-Kiralıksa kira mukavelesi aslı veya noter tasdikli sureti.
6-Vergi levhası fotokopisi.
7-İlgili Esnaf odası veya Ticaret odası kaydı fotokopisi.
8-Sigorta veya bağ kur belgesi ,yada emeklilik cüzdanı fotokopisi.
9-İşyerinde su abonesi kartlı sayaç takılacak
10-Aynı adrese daha önce verilmiş açma ruhsatı varsa belediyeye geri iade edilecek.
11-İtfaiyeden yangın önlemi alınmıştır raporu gelecek.
12-Emniyete kimlik bildiriminde bulunduğuna dair kimlik bildirimi belgesi fotokopisi.
13-İmza sirküleri,Ticaret Sicil gazetesi fotokopisi (Şirket olması halinde )
14-C.Savcılığından yeni tarihli sabıka kaydı
Not: Bu şartlar ve belgeler sadece bilgilendirme amaçlıdır ve belediyeden belediyeye farklılık gösterebilmektedir. Kesin belgeler için lüften ilgili belediyeye başvurunuz.

Tahmini 10.000-20.000 arası maliyet lazım bana sorarsanız hizmet sektörüne girin yeme içme :D

Geri