• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bilgisayarda donma

oksford01

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Mar 2013
Puanı
7
s.a arkadaşlar bilgisayarım 3 senelik bazen 10dk bazen 1 saat arayla sürekli donuyor. mouse oynamıyor çözümü varmıdır?? 16gb i7 asus atsan atamazsın satsan satamazsın... :D

bilgisayarda dolma diye okudum :D neyse kasayı aç iyice temizle format at atamıyosan virüs taramasından geçir :)

sorun hala devam ediyor. herhangi bir oyun açtığımda anında donuyor, bazende belli zaman aralıklarında donuyor yarınki maçın içine etmesinden korkuyorum acil yardım....?? ısıdan kaynaklıysa nasıl düşürüceğim ben bunun ısısını? servise vericek 5 kuruş param yok. içini açıp temizlemeye kalkarsam elimde kalır aletler anlamam ben.

sorun hala devam ediyor. herhangi bir oyun açtığımda anında donuyor, bazende belli zaman aralıklarında donuyor yarınki maçın içine etmesinden korkuyorum acil yardım....?? ısıdan kaynaklıysa nasıl düşürüceğim ben bunun ısısını? servise vericek 5 kuruş param yok. içini açıp temizlemeye kalkarsam elimde kalır aletler anlamam ben.
Anlamıyorsanız bilgisayarcıya götürün.

Yüksek ölçüde ısıdan kaynaklıdır. Ek soğutma fanı alarak halledebilirsin. Virüs olabilir makina da format atmayı dene. Güncel kullandığın virüs koruma programı varsa tarat, kullandığın virüs programı premium sürüm değil sil. Bütün alternatifler bunlar başka çaresi yok.

Yüksek ölçüde ısıdan kaynaklıdır. Ek soğutma fanı alarak halledebilirsin. Virüs olabilir makina da format atmayı dene. Güncel kullandığın virüs koruma programı varsa tarat, kullandığın virüs programı premium sürüm değil sil. Bütün alternatifler bunlar başka çaresi yok.

speedfun'da dereceler 75 lerde geziyor 2. sıradaki 45 derece bişey yapmaya kalktığımda hepsi coşuyor. iyide soğutucu almaya param yok :S evde 4 tane hayvan 4 tane insan yaşıyo

Anlaşılan 3 yıldır leptop'a hiç temizlik yaptırmamışsın.
Önce uzmanına götür ve temizlik bakımlarını yaptır. Altına cihazı sürekli serin tutması içinde bir fan al.
Kullanırken kesinlikle altına battaniye yorgan gibi hava geçirmesini engelleyecek örtüler koyma.
Performansın çok fark edecektir.

Geri