• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bilgisayarda Oyun Oynarken Hayatını Kaybeden 6 İnsan

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
Videoyu izledikten sonra sizede sormak istedim benim en az 15 saat net 19 20 saat günde oyun oynar forumlarda sözlüklerde takılırım gündüz 1 de kalkarım ertesi sabah 7 8 gibi yatarım bazen 9 olur yatar tekrar gündüz 1 de kalkarım :D siz günde kaç saat takılırsınız bilgisayarda ? :D

Son düzenleme:
Bende öğlen 12-1 gibi uyanırım ve bilgisayar karşısına geçerim. Eğer akşam dışarı çıkacaksam saat 9-10 a kadar bilgisayar başında dururum ve çalışırım, ondan sonra da dışarı çıkarım. Eve 2-3 gibi gelirim, tekrar bilgisayar başına geçerim ve sabah 5-6-7 artık Allah ne verdiyse takılır yatarım. :)

Hiç unutmuyorum ev boş diye 2.5 L kola aldım hepsini tek başıma içtim ortalama 48 saat uyumadım sadece yarım saat 1 saat kestirmişimdir.Ama videodakilere bakıyorum o 6 kişiden zaten 1-2 kişi hastalıktan ölüyor gerisi ise *****lıktan.

Gece 2 yatarım :D sabah 10 flan kalkarım direk pc ta gece 2 kadar :D belki daha fazla araada yemek yemek wc flan bunlara giderim kalksamda en fazla ara 30 dk flan :)

sonumuz yakın gibi mi ne :D sırtımdan ürperti geldi birden :D ama yanlız olmamak güzel ahirette bize vip açarlar heralde :D

ben işim yoksa bilgisayar oynarım :D eğer okullar açıkken üniversitede sürekli dolu oluyorum geceleri günde 2 veya 3 saat belki oda çok çok zor :D

• Bilgisayar kullanırken her şey çok önemlidir.
  • Dik oturmaya dikkat etmelisiniz.(Aksi takdirde kambur olabilirsiniz sağlığınızı düşünün)
  • Eğer ayaklarınızda üşüme hissi yada buz gibi olduysa oraya kan gitmiyordur buna dikkat etmeye çalışın(Minimum 20 dakikalık bir gezinti yapın)
  • Aynısı parmaklarınız içinde geçerlidir.(Minimum 5-10 dakika parmaklarınızı egzersiz yapmaya dikkat edin)
  • Bilgisayarla çok haşır neşirseniz 1 saatten sonra ayağa kalkıp sırt ve omzunuza masaj yapabilirsiniz(Komik gelebilir ama gerçekten işe yarayacaktır)
  • Alıntı değildir hepsi kendi görüşlerimdir.
  • [BILGI]Çünkü bunların hepsini kendim 17 -18 saat oyunlarda zaman ayırarak öğrendim.Profesyonel bir Esports oyuncusuyum. [/BILGI]

Bilgisayar başında dik durma sorunum var, buna bir türlü alışamadım.

Geri