• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bilgisayarımı canlandıracak ufak dokunuşlar ?

ShockWave

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Eki 2011
Puanı
37
Merhaba arkadaşlar bilgisayarımın özellikleri düşük bunu canlandırmak istiyorum fakat öyle abartmadan ufak dokunuşlar yaparak örneek olarak bir silkroad da 7-8 char açabılecek bir seviyeye çıkarmak istiyorum pek bir bütçe ayırmadım 150 tl gibi bir düşük bütçe var şuan bununla neler yapabilirim tavsiyeleriniz varmı şlmdiden teşekkürler :)

Pc Özellikleri :

İşlemci : Pentium(R) Dual Core E6500 2.94 Ghz
Ekran Kartı : Axle GT440 2 GB DDR3 / 128 Bit
Anakart : Foxconn G41MXE
Ram : 4 GB DDR3

O bütçeye çok fazla birşey yapamazsın en fazla biraz ram takiyesi yaparsın.

Ram takviyesiyle mi düzelir yoksa işlemci takviyesiylemi düzelir fazla oyun açma tarzı problemler ?

Ram, işlemci, ekran kartı. Üçü de önemlidir birden fazla oyun açmak için.

İslemci muhakkak lazim, bugun ortalama bir i5 islemci 3veya4.nesil 700tl civarinda,ekran karti orta sinif 128bit 2gb veya uzeri 350tl civarinda,yine orta sinif 1600mhz lik 8gb ram alsan oda 300liraya yakin.
Diyelim bunlari aldin bu seferde bu kasa uzerindeki anakart ve power kaldirmaz.

Geri