• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bilgisayarın dilni değiştirmek

bu şekilde emir verir gibi konusman senin zararına olur. adamın yardım edeceği varsa bile etmez. ama yine de söyleyeyim. denetim masası > bölge ve dil > klavyeler ve diller > görüntüleme dillerini yükle > windows update'i başlat sıralamasını izle. yüklemek istediğin dil güncellemesine tik koy ve güncelle. hadi kolay gelsin..

dediğini yaptım silkroadda ı ya basıyorum "y" bunun üstünde noktalısı çıkıyo :D

hadi yaw :D kardeşim bi de şunu dener msn? bölge ve dil > yönetimsel > sistem yerel ayarlarını değiştir > Türkçe

en iyisi sen ordaki bütün dil seçeneklerini Türkçe olarak değiştir :D bi de oyundaki dili değiştirmeye çalış belki düzelir :D

ben dili değiştirdim tarih saat falan değişti ama onun dışındaki herşey yine aynı dil nasıl yapcaz :)

Eğer bilgisayarınızda '' Bilgisayarım,Geri Dönüşüm Kutusu,Belgelerim'' gibi dosyaların da ingilizce olmasını istiyorsanız işletim sisteminizin ingilizce versiyonunu indirmeniz gerekir, bilgisayarcıya götürürseniz rahatlıkla yapabilirler.

hadi yaw :D kardeşim bi de şunu dener msn? bölge ve dil > yönetimsel > sistem yerel ayarlarını değiştir > Türkçe

en iyisi sen ordaki bütün dil seçeneklerini Türkçe olarak değiştir :D bi de oyundaki dili değiştirmeye çalış belki düzelir :D

Bence o yapamıyor :drym: dediklerın doğru

----------

bu şekilde emir verir gibi konusman senin zararına olur. adamın yardım edeceği varsa bile etmez. ama yine de söyleyeyim. denetim masası > bölge ve dil > klavyeler ve diller > görüntüleme dillerini yükle > windows update'i başlat sıralamasını izle. yüklemek istediğin dil güncellemesine tik koy ve güncelle. hadi kolay gelsin..

Update etmesıne gerek yok Denetim masası > Bölge ve dil > Klavye ve diller > Klavye değiştir > Ekle > Türkceyi bulana kadar T'ye bas buldugunda ise böyle bi görüntü cıkar burdan US'u seç sonra Tüm dilleri kaldır US dilini aktifleştir, oturumu kapat Tekrar aç "Bilgisayarı kapatma" :D sonra ingilizce dilinde kullanabilrisin. Tekrar Eski haline getirmek içinde aynı yolu izle :)
di-7CKNT74X.png

Son düzenleme:
Geri