• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bilgisayarınız Mafia III'ü Kaldırır mı ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fumetsu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Fumetsu

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 May 2013
Puanı
126
Mafia serisinin yeni oyunu Mafia III, 7 Ekim 2016 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya çıkacak. Her ne kadar oyunun çıkışına beş aylık bir süre olsa da, 2K Games şu anda oyucular tarafından en çok merak edilen sorunun cevabını verdi. Öyle ki, Mafia III için sistem gereksinimleri belli oldu.

mafia-3-hatalarla-dolu-olmayacak-8072190_x_o.jpg

Son zamanlarda çıkan oyunların istedikleri uç boyutlardaki sistem gereksinimlerine bakacak olursak, Mafia III, bizi hem şaşırtacak hem de sevindirecek gibi görünüyor. 'En Düşük' ve 'Önerilen' olarak ikiye ayrılan sistem gereksinimlerinde, oyunun rahat rahat açılabileceği en düşük sistem için bellek ihtiyacı 4 GB ve işlemci olarak da Intel Core 2 Duo E6850 belirlenmişken, Mafia III oyununun ayarlarını sonuna kadar açabilmeniz için de 8 GB bellek ve Intel Core i5-660 işlemciye ihtiyacınız olacak.
Listenin tamamına aşağıdan bakabilirsiniz.

En Düşük Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista (SP2) / 7
İşlemci (Intel): Intel Core 2 Duo E6850 3.0 GHz
İşlemci (AMD): AMD Athlon II X3 455
Bellek: 4 GB
Sabit Disk: 35 GB
Ekran Kartı (NVIDIA): NVIDIA GeForce GTX 650 1GB
Ekran Kartı (AMD): AMD Radeon HD 6750
DirectX: DirectX 11.0

Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10
İşlemci (Intel): Intel Core i5-660 3.33 GHz
İşlemci (AMD): AMD Athlon X4 730
Bellek: 8 GB
Sabit Disk: 35 GB
Ekran Kartı (NVIDIA): NVIDIA GeForce GTX 960 2GB
Ekran Kartı (AMD): Radeon R9 280
DirectX: DirectX 11.0

Önerilen GPU GTX 960 mı ? :D CRYSIS 3 bile GTX560/660 öneriyor.

Kardeşim benim bilgisayarım mayın tarlasını açmıyor daha :D

Geri