• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bilgisayarınızı bir tıkla kilitleyin Ve gözünüz arkada kalmasın...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan FasTKill
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

FasTKill

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Eyl 2009
Puanı
6
PROGRAM BİLGİSAYARINIZIN BAŞINDAN AYRILMAK İSTİYORSUNUZ FAKAT KAPATMAMANIZ GEREKİYOR İŞTE O SİZE ÇÖZÜM SUNUYOR.BİR TIKLAMAYLA BİLGİSAYARINIZ KİLİTLENİYORVE BAŞKALARI BİLGİSAYARINIZA SİZDEN HABERSİZ HİÇBİR ŞEY YAPAMIYOR.ŞİFRE KORUMALIDIR.TÜM WİNDOWSLARLA UYUMLUDUR.SİTESİNDEKİ İNGİLİZCE AÇIKLAMA:
PC Lockup is a computer security software, which enables you to apply password protection to Windows and restrict others from being able to use your PC while you are away. It starts automatically with Windows and optionally locks your desktop upon loading. It hides your desktop at the same time and shows a picture, which you can change in the options. An allowed time schedule and duration can be defined for each user to restrict access to your PC in definite hours. PC Lockup also supports monitor power save options and has some additional useful features like built-in password protected screen saver and network user validation feature for Windows logon to increase your security. You will find the program interface very easy to negotiate. Excellent online help is available. Try our password and security tools

İndirmek İçin Tıklayın

RESİM :

wlocksht6kztj9.gif

[TAMAM]İŞİNİZİ GÖRDÜYSE BİR TEŞEKKÜR YETER :D[/TAMAM]

Daha Kolay bir Yol biliyorum Pc de kullanıcılar Bölümüne Şifre koy Diger misafir oturumuda kaldır. sonra giderken pc de oturumu kapat kullanıcı değiştire tıkla . Bu şifreyi windows 95 98 xp de kırabilirler ama evde oldugun için bişey olamz vista ise sorun yok :) hem pratik hem programsız

Daha Kolay bir Yol biliyorum Pc de kullanıcılar Bölümüne Şifre koy Diger misafir oturumuda kaldır. sonra giderken pc de oturumu kapat kullanıcı değiştire tıkla . Bu şifreyi windows 95 98 xp de kırabilirler ama evde oldugun için bişey olamz vista ise sorun yok :) hem pratik hem programsız

oturumu kapat dersen kasilan carin varsa onlar da kapanir :-*

peki bu programı kurdumuzda Client kapanıyormu Veya İnternet gidiyormu ?
Bide Nasıl yapacagımız anlata bilirmisin ?
Şimdiden tşkler .)

programı çalıştırıp bilgisayarı kitledğimizde kasanın açma kapama tuşu da kitleniyor mu ?

Biraz daha açıklayıcı anlatsaydın. Mesela ben akşam pc başından kalkcam ama bilgisayarı açık bırakmak istiyorum ve de pc fanı filan hiçbirşeyi açık olmasın istiyorum.Yani pc kapalı gibi görünüp arka planda clientless oynasın.Mümkünmü acaba _??

Biraz daha açıklayıcı anlatsaydın. Mesela ben akşam pc başından kalkcam ama bilgisayarı açık bırakmak istiyorum ve de pc fanı filan hiçbirşeyi açık olmasın istiyorum.Yani pc kapalı gibi görünüp arka planda clientless oynasın.Mümkünmü acaba _??

çok şey istiyosun be dostum:pro

oha sende naptın

Geri