• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bilgiye açım :)

aligelturan

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
28 May 2009
Puanı
13
0093184_victor-gaming-amd-a8-5600k-36-ghz-slemci-16gb-ram-1tb-sshd-2gb-ekran-karti-windows-8-sletim-sistemli_435_330.png

Ürün özellikleri

Ürün özellikleri

[TABLE="class: data-table, width: 1"]
[TR="class: odd"]
[TD="class: a-left specname"]İşlemci Hızı[/TD]
[TD="class: a-left specvalue"]3,6 GHz[/TD]
[/TR]
[TR="class: even"]
[TD="class: a-left specname"]CPU Ailesi[/TD]
[TD="class: a-left specvalue"]AMD A SERİSİ[/TD]
[/TR]
[TD="class: a-left specname"]İşlemci Numarası[/TD]
[TD="class: a-left specvalue"]A8-5600K[/TD]
[/TR]
[TD="class: a-left specname"]Bellek (RAM)[/TD]
[TD="class: a-left specvalue"]16 GB[/TD]
[/TR]
[TD="class: a-left specname"]Depolama[/TD]
[TD="class: a-left specvalue"]1 TB[/TD]
[/TR]
[TD="class: a-left specname"]Grafik Kartı[/TD]
[TD="class: a-left specvalue"]2 GB[/TD]
[/TR]
[TD="class: a-left specname"]Ekran Kartı Chip Seti[/TD]
[TD="class: a-left specvalue"]AMD RADEON HD 6570 (128 bit)[/TD]
[/TR]
[TD="class: a-left specname"]İşletim Sistemi[/TD]
[TD="class: a-left specvalue"]Windows 8[/TD]
[/TR]
[TD="class: a-left specname"]USB Giriş[/TD]
[TD="class: a-left specvalue"]Var[/TD]
[/TR]
[TD="class: a-left specname"]Ethernet(LAN)[/TD]
[/TR]
[TD="class: a-left specname"]Optik Sürücü[/TD]
[TD="class: a-left specvalue"]DVD+/–RW SuperMulti DL[/TD]
[/TR]
[TD="class: a-left specname"]HDMI[/TD]
[/TR]
[TD="class: a-left specname"]Kulaklık Çıkışı[/TD]
[/TR]
[TD="class: a-left specname"]Mikrofon Girişi[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Arkadaşlar bu pc almayı düşünüyorumda sizce crysis 3 gibi son çıkan grafik ağırlıklı oyunları açarmı ? :)

----------

güncel

Son düzenleme:
Valla önce bi marka model belirtirsen daha iyi olur çünki laptop sanırım kasasıda bi o kadar önemli bakmadım ama işlemci daha iyi olabilir.

Kardeş crysis 3 'ü son grafikte şuanda hiç bir gamer bilgisayar açmıyor laptop sadece en pahalı olanlar işte msi 5bin tllik olan ekran kartı falan açıyor o önerdiğin pc'de crysis lowda en fazla mid 'de açar çünkü gerçekten içinde eski bir ekran kartı var ben oyun canavarıyım diyorsan msi modellerine bakçaksın ben geçen yaz aldım msi ge 70 içinde gtx765 ekran kartı var crysis yüksek'te kasıyor oda .3500 falan almıştım ekran kartına bakmalısın daima.Ama bütçem az diyorsan kasa topla ekran kartını güçlü al açarsın :)

MSI veya monster laptoplara yönelirsen daha iyi olur arkadaşın dediği gibi bütçe yok diyorsan lenovo.

Bu amd a serisi işlemlerle oyun pek iyi oynanmaz istedigin performansı alamazsın. Butceni söyle ona göre sistem yazalım :)

Arkadaşlar daha doğru konuşmak gerekilse olan şu nakit olmadığı için evkurdan alıcam 24 ay taksitle . peki silkroad açmaya kalksam kaç tane açar tahmine cilentles olmadan bu pc ile merakımdan soruyorum

Son düzenleme:
Arkadaşlar daha doğru konuşmak gerekilse olan şu nakit olmadığı için evkurdan alıcam 24 ay taksitle . peki silkroad açmaya kalksam kaç tane açar tahmine cilentles olmadan bu pc ile merakımdan soruyorum

Vsro mu isro mu grafik açısından fark var çünkü.

PentiumG3258 tabanlı bir sistem kurun.Fiyatına göre sağlam bir işlemcidir.Online oyun ağırlıktaysa intel amd'den daha başarılı.Ekran kartı olarak 265,265X Fiyat / performans canavarı olarak R9 270 alınabilir.Çoklu client açılacaksa bellek(RAM) yüksek tutun.

PentiumG3258 tabanlı bir sistem kurun.Fiyatına göre sağlam bir işlemcidir.Online oyun ağırlıktaysa intel amd'den daha başarılı.Ekran kartı olarak 265,265X Fiyat / performans canavarı olarak R9 270 alınabilir.Çoklu client açılacaksa bellek(RAM) yüksek tutun.

Bana kalırsa f/p olarak amd sistem çok daha iyi olur düşük bütçe ile çok daha iyi sistem toplanır

GT-S5660 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Geri