• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bilişimci Hakkında Suç Duyurusunda Bilgi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Nicola41
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Nicola41

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
20 Mar 2014
Puanı
0
Meraba arkadaslar hemen konuya geçmek istiyorum ben bilişimciden metin2 vps almak için atm den bilişimciye parayı gönderdim adamla iletişime geçtim telefon ile dedimki kardeşim parayı yatırdım ne zaman teslim edersin dedim oda dışardayım kardeşim 1 saat içinde eve giderim dedi tamam dedim aradan 1.30 saat geçti skypeden yazdım cevap yok bende tekrar aradım bana 10 dk içince baslıcam dedi tamam dedim 30 dk geçti skypeden yine mesaj attım yine cevap yok bidaha aradım bu sefer telefonu kapadı skypeden mesaj attım aradan 10 dk geçti beni engelledi sonra anladım dolandırıldıgımı bütün konuşmaların fotosunu cektim rahat 10 12 tane foto var dekont da var parayı yatırdıgıma dair video da cektim dolandırdıgına itiraf gibi mesaj attı yani herşey ortada kanıtlar sağlam avukatıma danıştım oda gereken işlemleri bugün yapıcak dolandırılıcıktan yargılanacakmış sizce ne olur bunun sonucu elimde yani cok iyi delilerim var yorumlarınızı bekliyorum.

bu arada bilişimcinin adı: Adibellibilişim dir sakın sizde kanmayın.

Kesin sonuç alırsınız. maddi kaybınızı geri tahsil etmeniz sağlanır ve gerekli ceza kişiye verilir dediğiniz kanıtlar ışığında bi endişeniz olmasın

Hapis cezası almaz tazminat alır. dolandırcılığı devlet kurumları gibi yerlere ve yüksek mebla da yapması gerekiyor hapis için. senin metin2 sunucusu aldığını düşünürsek o sunucular silkroad sunucuları kadar pahalı değildir tazminat cezası doğaldır

bişey değil ceza farklarının nedeni birinin yolsuzluk suçuna girmesi birinin dolandırıcılık diye tahmin ediyorum

Şöyle söyliyim 100 tl ise hiç karıştırma mahkemeyi 2 ay sonraya verir 6 ay a verir avukat parası falan tırt ama sen avukat ücretinide karşı tarafa ödettiririm dersen o başka tabi 1 tlde olsa yapmalısın bunun gibiler türemesin diye ve sonucunu yine konu açarak bizlere göster forumdada hırsız kullanıcı muhakkak vardır .

Geri