• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

BİM Iphone X Kampanyası

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xTrip
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xTrip

OldSchool Player
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
28 Tem 2016
Puanı
175
oOqrNq.jpg

[SUB][SUP]
[/SUP][/SUB]
Apple’ın 10. yılına özel olarak geliştirdiği ve şu ana kadar üretilen en pahalı modeli olan iPhoneX Bim’de satışa sunulacak. 9 Mart tarihinde
Bim iPhoneX 64 GB modelini oldukça rekabetçi bir fiyata satışa sunacak. Halihazırda Apple tarafından 6099 TLfiyat etiketiyle satışa sunulan model Bim mağazalarında 9 Mart’ta Apple Türkiye garantisiyle 4999 TL fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Çeşitli dönemlerde Xiaomi ve Samsung gibi modelleri uygun fiyata satışa sunan Bim, 1100 TL indirimle iPhone X satacak.

Son düzenleme:
Sahibinden de Bursa'da bir Iphone X 64GB ilanı gördüm. X bir firmadan taksit ile 8.000 TL ye almış ve bunu 5.300'e satmak için ilan açmış. BİM böyle bir adım ile kuyruk olacaktır telefoncular falan hücum eder diye düşünüyorum. Bana kalırsa gene pahalı. 2000 TL den fazla olmamalı ama %55-60 arası vergi alınıyor her telefondan.

Sahibinden de Bursa'da bir Iphone X 64GB ilanı gördüm. X bir firmadan taksit ile 8.000 TL ye almış ve bunu 5.300'e satmak için ilan açmış. BİM böyle bir adım ile kuyruk olacaktır telefoncular falan hücum eder diye düşünüyorum. Bana kalırsa gene pahalı. 2000 TL den fazla olmamalı ama %55-60 arası vergi alınıyor her telefondan.

Hostesle anlaşıp arkadaşım yurtdışından getirtiyor burda 2bin fazlasına satıyo bulgar birinin üstüne kaydedip BİM satmıcakta benmi satcam :D

Geri