• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bimcell mi PTTcell mi ?

-FastLane

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
2 Haz 2009
Puanı
39
Evden okula evden staj yaptığın hastaneye sürekli gidip geliyorum çalışırken boş kaldığım zamanlarda telefondan online oyun oynamak için ucuz interneti olan bir hat almayı düşünüyorum

sizce hangisini alsam ? gelirken bim'de hat 34lira ve 19liraya 1gb internet 300dk her yöne diyordu

Oyunlar; Order&Chaos,Eternity warrior 3,Warspear online ve Clash of clans gibi oyunlar

Şuan ki hattım Turkcell

Pttcell'liyim Hem bimcell'i hem pttcell'i deneyen biri olarak sadece o oyunlar ve whatsapp yada facebook mesajlama amaclı alıcaksan PTTCELL al rahat rahat kullanırsın .

128kbps 'a düşünce anca o tarz oyunlar bide mesajlaşma amaclı kullanabilirsin internette dolaşayım dersen aşırı yavaslıyor :)

Pttcell'liyim Hem bimcell'i hem pttcell'i deneyen biri olarak sadece o oyunlar ve whatsapp yada facebook mesajlama amaclı alıcaksan PTTCELL al rahat rahat kullanırsın .

128kbps 'a düşünce anca o tarz oyunlar bide mesajlaşma amaclı kullanabilirsin internette dolaşayım dersen aşırı yavaslıyor :)
14liralık paketi çok uygun :) mesajları da netten freesms'lerden atarım

Yeni faturasız hat fiyatı ne kadar ? internette herkes farklı söylemiş

Bende avealıyım bunlar yerine avea geç daha avantajli paketi var zaten bunlarda avea altyapisini kullaniyor.

HTC Desire 500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eğer hızlı internet istersen woops ya da vodafone yok whatsapp yeter dersen ptcell

Multi By Java cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri