• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bimcell'den sonra PTTcell Cıktı .

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Öncedende vardı ama çıkalı fazla olmadı 2013'ün şubatı veya Martında çıkmıştı. Ama imkanları iyi :D 14 TL ye Sınırsız net + 250 SMS + Konuşma :D

Beyler kullanan var mı ben de bugün geçmeyi düşünüyorum memnun musunuz?

Oğlum çekim kuvveti azdır bence? O kadar ucuza o kadar iyi bir pakete hiç rastlamadım ben.

Bu arada AğaoğluCell bekliyorum kesin patlama yapar. :pispis

altyapıları nerden alıyorlar aslında öğrenmek lazım bimcell sağlam bir operatörden alıyorduda abi bi kız sorsa hattın ne bimcell demeye utanırım sırf o yüzden almam :D

altyapıları nerden alıyorlar aslında öğrenmek lazım bimcell sağlam bir operatörden alıyorduda abi bi kız sorsa hattın ne bimcell demeye utanırım sırf o yüzden almam :D
+Hangi hattı kullanıyon canım
-Bimcell
+Le git şuradan

diye muhabbet geçebilir dikkat et :D

Bimcell de Pttcell de Avea'nın alt yapısını kullanıyor.

Turkcell ile Vodafone hiçbirşey yapmıyor bu yönde o yüzden kaybediyorlar.
Avea (GSMobile,Fenercell,Kartalcell,Trabzoncell,Bimcell,Pttcell) bu yönden çok kazanıyor ayrıca yeni projeleri varmış. PetrolOfisi'nin de çıkardığıbir hat vardı oda avea alt yapısı.

Geri