• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

BioShock İnfitinite

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SprouT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SprouT

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2011
Puanı
92
bioshock_infinite_2.jpg

Oyun Tanıtımı

n8cr6.png

Oyun 1912 yılında, Amerikan dışavurumculuğunun gelişim döneminde geçmektedir. Oyun, Columbia adlı gökyüzü şehrinde yıllardır esir hayatı yaşayan Elizabeth adlı kızı kurtarmak için şehre gönderilen eski bir Pinkerton
ajanı Booker DeWitt'i başrole oturtmaktadır. Booker, Elizabeth'i kurtarmış olsa da ikilinin peşinde Columbia şehrinin saf Amerikan kalmasını amaçlayan elit ve nativist Kurucularla, sıradan halkın temsilcisi Vox Populi vardır.
Oyuncu oyun boyunca Booker karakterini kontrol ediyor; Elizabeth ise bilgisayar kontrollü partneri olarak oyuncunun yanında yer alıyor. Serinin önceki oyunlarında olduğu gibi oyuncu yine normal silahlar, teçhizatlar ve Vigors denilen psikokinetik güçler kullanıyor. Elizabeth de kendi sahip olduğu güçlerle düşmanlara karşı oyuncuya yardım ediyor. Su altı şehri Rapture'nin kısıtlı alanlarının aksine gökyüzü şehri Columbia daha geniş alanlarda daha zorlu mücadelelere sahne oluyor.

Sistem Gereksinimleri
n8cr6.png

Minimum Sistem Gereksinimleri

*İşletim Sistemi:Windows XP, Vista Veya Windows 7
*İşlemci:Core 2 Duo E4600 2.4GHz (Çift Çekirdekli) Veya Athlon 64 X2 Dual Core 5200 2.7 Ghz (Çift Çekirdekli)
*Ekran kartı:GeForce GT 340 1 Gb Veya Radeon HD 3800 series 512 Mb
*Ram: 2 Gb
*Harddisk: 20 Gb
*Direct X:DirectX 10

Önerilen Sistem Gereksinimleri
*İşletim Sistemi:Windows XP, Vista Veya Windows 7
*İşlemci: Core 2 Quad Q6600 2.4GHz Veya Athlon II X4 610e
*Ekran kartı: GeForce GTX 560 Veya Radeon HD 6950
*Ram: 4 Gb
*Harddisk: 30 Gb
*Direct X:DirectX 11

Oyun Trailer
n8cr6.png

Oyun İçerisinden Resimler

n8cr6.png

Bioshock-Infinite-screenshot-Elizabeth-and-Songbird.jpg
1307743370bioshock-infinite-screen-4.jpg
8870_screenshots_2013-03-27_00014.jpg
2095399-bioshock_infinite_vga_2011_trailer_5.jpg

Oyun Hakkındaki Kendi Görüslerim

n8cr6.png

Arkadaslar oyunu oynadım ve kesinlikle tavsiye ederim sürükleyici bir oyundur,ayrıca bölümleri uzun ve
hemen bitmicek türdendir ve silahları olsun grafikleri olsun konusu vs hersey tam düzeninde yapılmıs
bu tarz oyunu seven arkadaslarımız varsa kaçırmamalarını tavsiye ederim

Geri