• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bir Aşk Günlüğü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

-NoPasaran

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 Ağu 2009
Puanı
56
Herkes yazdı çizdi cart curt birde ben yazayım biraz bakalım dedim hem uzun zamandır yazmıyorum forumda hemde biraz muhabet olur okul filan yoğun olduğundan yavaş yavaş yazıcam artık tabi okunursa

PART 1 :

Yazdan çıkmışız okullar yavaş yavaş başlamış filan derken okulları açtık bir girdim okula zaten 11 iz e tanınması gereken kadarda tanıyorlar . Öpüşme tokalaşma faslını geçtik derken öyle böyle 1 ay geçti ama ben yavaş yavaş ısınıyorum yazınki kız meselesinden dolayı sonra derken bir gün bahçede dolaşırken birde kızı gördüm ama öyle böyle bişi değil yani melek gibi yüzü vardı.Sonra içimden geçirdim bu kız kim abi 9 gibide durmuyor 9 olsa tanırım filan sonra bir kaç arkadaşa sordurdum filan okula yeni gelmiş kız onu öğreniyorum derken birde sevgilisi oluyor bir kaç güne aynı okuldan kafam duman bir şeyde diyemiyorsun haliyle .....

İlgi görürse yazmaya devam....

şimdilerdeki ruh halim :D

La günlük açmayın ben açtım uğursuz geliyor. :)
Benim olaylar bitti zaten şuan sadece sonucu mutlumu mutsuz mu bilmiyorsunuz neyse part 2 yazayım

----------

Part 2 : Sevgilisi bizim dönemden yakışıklı biri neyse ben öyle uzaktan bakıyorum öyle mal gibi sonra bir kaç olaylar filan bunun sevgilisi ile arası açıldı filan açıldı ama hala çıkıyorlar diye biliyorum sonra neyse ben bu kızın adı ne dedim bizimkilere Ekin dediler benden başka herkes biliyor her şeyi ben gene geriden takip ediyorum neyse bir gün twtrda takılıyorum bir baktım timeline benim kız düştü normalde çok kızda takip etmem ama dedim bas takibe ne olacak bastık gitti filan kız benim kafadan metalci filan (bilenler varsa bende gitar çalıyorum) . Sonra bir baktım en sevdiğim şarkıları filan atıyor bende fav atıyorum o kısımlara derken part2 biter heyecanlı olsun :D tutarsa devam.

Dersane sınavım vardı beyler yeni geldim yazayım :D

Part 3 : Ben kıza takibi attım ama kız beni sallamadı geri dönmedi filan ama ben fazlada fav atmıyorum abazanlık olmasın diye bir gün gece saat 2 gibi işte bir baktım metallica enter sandmanı atmış ulan kafam zaten uykulu orda ne yaptıysam ertesi gün bir baktım kız takip etmiş filan . Dedim ne yazmışım filan diye bir bakayım gece kıza mention filan atmamışım dedim iyi mallık yapmadık ertesi okulda prova var (pazar gibi düşünün bu günü kız cumartesi gecesi gt attı ) gitarları götürücez filan bateri akıcaz lafta dedik okula bir gittim okulda amfi gitar üst dönemdeki ibişlerde getirmiş dedim hay şansımı neyse beden dersi vardı kaçtım girdim müzik odasına bir baktım benim kız dedim bu şans bir daha gelmez eller nasıl titriyor ama bir girdim enter sandmana .....(kız seviyor diye çalışmıştım şansa denk geldi )

Part 4 üde büyük ihtimalle yarın atarım yarında dersane sınavlarım var çünkü yoğun istek olursa anca telden giricem çünkü belki telden yazmaya çalışırım.

Part4 : Sen misin kıza Metallica çalıcam diyen şarkıya giremiyorum 3 tur yanlış girdim sonra sonunda doğru girdim filan müzik hocası geldi biraz baktı ders olacağından bende yavaşça gitarı boynumdan çıkarttım ve ortalığa bıraktım eminidim kız benden etkilenmişti sonra o gün bişiler kulağıma geldi kız sevgilisinden ayrılmış dediler inanmadom seviyorum filan diye tiwt atınca üstüne düşmedim arada ufak tefek konuşuyorduk sonunda yılbaşı yaklaşıyordu işte yılbaşı günü söylecektim ki biraz heyecan olsun ama o gün okula gelmedi gece konuşmadık filan ... burda bitirmem gerek abim geldi odaya bb :D

Part4 : Sen misin kıza Metallica çalıcam diyen şarkıya giremiyorum 3 tur yanlış girdim sonra sonunda doğru girdim filan müzik hocası geldi biraz baktı ders olacağından bende yavaşça gitarı boynumdan çıkarttım ve ortalığa bıraktım eminidim kız benden etkilenmişti sonra o gün bişiler kulağıma geldi kız sevgilisinden ayrılmış dediler inanmadom seviyorum filan diye tiwt atınca üstüne düşmedim arada ufak tefek konuşuyorduk sonunda yılbaşı yaklaşıyordu işte yılbaşı günü söylecektim ki biraz heyecan olsun ama o gün okula gelmedi gece konuşmadık filan ... burda bitirmem gerek abim geldi odaya bb :D
Abisinden korktu yine vermedi...
eaNRPB.gif

Part 5: Dediğim gibi yılbaşı gecesi hiç konuşmadık sonra o hafta bir kere stüdyoya gittik grupla filan olaylar cartlar curtlar kızı adam akıllı görmedim twitterına bakmadım sonra bir arkadaş vardı 10lardan (kız benden yaş küçük) yılbaşı gecesi mesaj attı dediki sen bunu seviyorsun dedim nerden öğrendin takip ettiğin kızlarda bir tek 10.sınıflardan o vardı dedim HELAL SHERLOCK ama sonrai cümle kötü oldu bende o kızı seviyorum dedi konuştuk bira dedim eğer konuşuyorsanız aradan çekileyim filan yok dedi bende iyi tamam ben yazarım dedim bu kız farklı geliyordu bana diğerleri gibi değildi sonra bir gün gitar telini değiştiriorum alt dönem bir arkadaşla çocuğun gitarı için dersten çıktım filan sonra nöbetçi arkadaşımda gitarist müzik derside yok takılıyoruz sınıfta kız gelmezmi cüneyt sizi arıyor kızdı nöbet yerinize dönün dedi benim kafam attı cüneyte sövdüm kızın yanında sonra bunun bir arkadaşı vardı bu arkadaşıda beni kestiler kız anlamıştı sevdiğimi çünkü sonra telleri değiştirdim gitar çaldık arkadaşla ......

Part 4 ün devamı olsun abim pcden yeni kalktı kendime ait bilgisayarım yok bilgisayar onun o yüzden bende burdan yazıyorum gecikme olabilir.

Biraz daha duru yazarsan daha anlaşılır ve akıcı olabilir öyle bir karmaşık yazıyorsun ki gitar mi çalıyorsun nöbetçi mi sana kızıyor kim sherlock çıkıyor belli değil.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Part 5: Dediğim gibi yılbaşı gecesi hiç konuşmadık sonra o hafta bir kere stüdyoya gittik grupla filan olaylar cartlar curtlar kızı adam akıllı görmedim twitterına bakmadım sonra bir arkadaş vardı 10lardan (kız benden yaş küçük) yılbaşı gecesi mesaj attı dediki sen bunu seviyorsun dedim nerden öğrendin takip ettiğin kızlarda bir tek 10.sınıflardan o vardı dedim HELAL SHERLOCK ama sonrai cümle kötü oldu bende o kızı seviyorum dedi konuştuk bira dedim eğer konuşuyorsanız aradan çekileyim filan yok dedi bende iyi tamam ben yazarım dedim bu kız farklı geliyordu bana diğerleri gibi değildi sonra bir gün gitar telini değiştiriorum alt dönem bir arkadaşla çocuğun gitarı için dersten çıktım filan sonra nöbetçi arkadaşımda gitarist müzik derside yok takılıyoruz sınıfta kız gelmezmi cüneyt sizi arıyor kızdı nöbet yerinize dönün dedi benim kafam attı cüneyte sövdüm kızın yanında sonra bunun bir arkadaşı vardı bu arkadaşıda beni kestiler kız anlamıştı sevdiğimi çünkü sonra telleri değiştirdim gitar çaldık arkadaşla ......

Part 4 ün devamı olsun abim pcden yeni kalktı kendime ait bilgisayarım yok bilgisayar onun o yüzden bende burdan yazıyorum gecikme olabilir.
Bu parttan pek bir şey anlamadım :D

Hızlı yazdığım için karışık yazmışım şimdi düzelticem düzgün yazıcam artık.

Part 6 : Yeni yıla girdik derken pek te uğurlu olmadı bizi için taşınacağını öğrendim . Baya üzüldüm ama okuldan gidip gidemeyeceğini bilmiyordum dedim ki allahım lütfen gitmesin lütfen ama zamanda geçiyordu tabi ben bir gün bir arkadaşıma kızdan bahsettim derken arkadaşım benim yerime benim haberim yokken kızın arkadaşıyla konuşmuş bana sizden bahsediyor filan demiş sonra ekinde (sevdiğim kız) benim eceme (arkadaşına) yazdığımı zannediyordu. Sonra bir gün biraz konuştuk işte lafladık ama havadan sudan ben deli gibi heyecanlanıyorum o hiç bir şey belli etmiyor.Konuştuk biraz sonra ben bahçede bunu bir çocukla dolaşırken gördüm beni gördü baktım buna sonra gözlerimin içine baktı . Sonra döndüm öyle bir içeri girdim ki bir tam filmlerdeki gibi bir daha o çocukla görmedim. Ama aynı zamanda ecemde benden bir şeyler bekliyordu ***** arkadaşım her şeyi berbat etmişti işler karışmaya başlıyordu....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri