• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bir çizgifilm,anime kahramanı olmak isteseydiniz kim olmak isterdiniz?

Aktiflik
K.Tarihi
6 Eyl 2013
Puanı
25
Merhabalar arkadaşlar. Bu konu birdenbire aklıma geldi ve sormaya karar verdim. Öncelikle ben cevaplayayım. "Beyblade" deki "Hiwatari Kai" karakteri olmak isterdim. Çocukluğumun kahramanı. Ben bu kadar asil bi karakter görmedim :) Onun beybladeine sahip olmak, onun kişiliğine sahip olmak isterdim doğrusu. :)

bolt.jpg

Bolt Crank-ne goku adam mangada tanrı ötesimi var :D

forumdaki çoğu kişinin ortak noktası animeler :D bi bitmediniz

DMC'nin animesi var mı bilmiyorum ama Dante diyorum. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Madem beybladeden konuyu açtın,benimde favorim kinomiya takao :D

Son Goku. Anime/Manga/Cartoon ve Marvel-DC Kahramanlarını toplasan bile nafile. Son Goku daima kazanır. :D :D

Dragon Ball Mangasıyla ilgili spoiler;
Manga da Shenlong kendi ruhunu Son Goku'nun içine soktu. Bundan sonra adam resmen TANRI oldu. :D

Son Goku Japonya'da Bilge Maymun Tanrısı demek. Naruto'da ki 4 Kuyruklu Yonbi'de buradan çıkmıştı. :ent

Resim;
son_goku_by_negator7-d58ltut.jpg

----------------------------------------

Bir diğer tercihim de Uchiha Madara! Karizma fışkırıyor lan heriften. :D

images

Son düzenleme:
Geri