• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bir dk lütfen (one minute)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan benjami
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

benjami

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
1 Ağu 2013
Puanı
0
SELAM MİLLET Selam millet ben benjamin (asıl adım bünyamindir) Ben oynadığım oyunları videolarla paylaşıyorum. Ve bana destek olursanız çok sevinirim.
hem komedi hem eylence hem macera hemde aksiyon hemdeee korku hepsi OYUN HOCASINDA. Teknik yardımla Sorularınıza cevaplıyorum,
yapamadığınız takıldığın oyun görevlerinde sizin için video çekiyorum, ve birçok oyunla ilgili soru ve sorunları hallediyorum.
Minecraft survival Hunger gameslerle eylenceye mafia 2 ile aksiyondan aksiyona akıyoruz. NFS World le yarışlarda kapışıyoruz
gelin sizde buraya katılın eğlenceden kopmayın.

VEEEE SİZİN İSTEDİĞİNİZ ŞEY ÇEKİLİŞ VE YARIŞMALARRRRRRR OLACAKTIR
bunuda unutmayın

Okuduğunuz için teşekkürler!!

youtube:https://www.youtube.com/user/bengurel14

Multi hesaba gerek yok kardeşim reklamını yapacaksan düzgün bi şekilde dediğim yerde yazı boyutuna dikkat ederek aç.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri