• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bir efsane daha aramızdan ayrılıyor(Rapidshare)

Captain Meta

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
110
Evet birkaç yıl önce bahsetmiştim sansür yasasından hepimize çok zararı dokundu duckload,hotfile,fileserve,netload ve en başta megaupload olmak üzere efsane indirme siteleri kapandı gitti şimdi sıra en babasında devamı WT'den;

"İsviçre merkezli dosya barındırma ve paylaşma servisi olan RapidShare, 12 yıldır sürdürdüğü faaliyetlerini 31 Mart tarihinden durdurma kararı aldı.

Şirketin bu kararı almasının en büyük nedeni, bulut tabanlı depolama servisinin rakiplerine göre çok daha pahalı olması ve rağbet görmemesi. Dropbox, Google, Microsoft ve Apple gibi büyük rakiplerin yanında RapidShare’in, kullanıcılarını uygulayadığı fiyat politikasıyla elinde tutamadığını görüyoruz.

Şöyle ki RapidShare 300 GB’lık bir depolama alanı için yılda 680 dolar talep ediyor. Oysaki Dropbox 1 TB’lık alanı yılda sadece 99 dolar karşılığında kullanıcılarına sunuyor.

Bundan 5 yıl öncesine kadar yoğun bir şekilde kullanılan RapidShare, daha çok film paylaşımı yapan site ve forumlarda rağbet görüyordu. Torrent’in yaygınlaşmasıyla birlikte RapidShare, bu konuda da büyük bir darbe yemişti."

1443inciq5723752.png

en son rapidden 2 3 sene önce indirme yapmıştım hüzünlendim şimdi

iyi oldu çokta güzel oldu burdan indirmek için imanımız gevriyodu en güzel yılları 2007 +- 3 yılıydı sonrasında batırdılar.

En sevmediğim indirme sitesiydi.Toplasan 10-15 kere indirme yapmışımdır o da zorla.Bin dereden su getiriyordu indirmek için.

Zamaninda az kullanmadim. Ama iyi olmus, olmasi gereken buydu.

Hayatım boyunca rapid üzerinden en fazla 5-10 arası indirme yapmışımdır. :D

Son düzenleme:
45 partlik oyunlar indiriyordum her seferinde modemi resetle diger parta gecmek icin vay be o gunlerde iyiydi. torrent geldi allahtan yok oyle isler.

Geri