• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bir fikir verir misiniz beyler?

Battle Rap

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
4 Mar 2013
Puanı
0
Ya ben silkroad-r ye başladım 1 hafta önce falan ama kas kas ne bilim sıkıldım.Direk hızlıca max level olabileceğim güzel bir server yok mu forumda?
Acil yardımlarınızı bekliyorum.:crw:

Sen gel Silkroad-R ' yi bırakma kardeşim . YGS ' den sonra forumdaki çoğu kişi dönecek oyuna . Bot falan ortam YGS ' den sonra başlayacak . Fakat yinede sen bilirsin çok istersen forumda private server tanıtım bölümünde HitSRO var ona başlayabilirsin güzel gibi görünüyor :)

Sen gel Silkroad-R ' yi bırakma kardeşim . YGS ' den sonra forumdaki çoğu kişi dönecek oyuna . Bot falan ortam YGS ' den sonra başlayacak . Fakat yinede sen bilirsin çok istersen forumda private server tanıtım bölümünde HitSRO var ona başlayabilirsin güzel gibi görünüyor :)
Bırakma mı diyorsun? :S
Ne bilim ya kafam karışık. :)

Silkroad r'de kasmaktan sıkıldım diyorsan taxiye gir . Sürekli free taxi bulunuyor.

Geri