• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bir görsel hakkında...

CalypsOo

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
27 Şub 2010
Puanı
131
Herkese merhabalar iyi günler dilerim gençler:

İlk görseldeki resmi çok fazla görmeye başlamıştım düşündüm ki kullanıldığına göre sevilmiş bir resim resmin alındığı yer özel bir oyunun açılışında kullanılan tanıtım afişi bende dedim ki madem sevilmiş tamamını göndereyim de sevinsin gencolar :)

nFvuh.jpg
LBy0h.png

LhMTg.png

Arka plan resmi Silkroad'ın orjinal sitesinden wallpaper olarak bulabilirsiniz.Sol kenarıdaki sucu hatun da bir zamanlar 2010-2011 civarı olacak joymax register ekranında yer alıyordu. logolar ise Jsro media.pk2 outer kısmı ve Kapalı beta media.pk2 outer kısmından çekildi.Logoların otjinal formatı ARGB DDS dir.:shd

https://www.brusheezy.com/brushes/13160-torn-paper-brushes

Bu da arka plan resmini şekkilendirmek için kullandığım fırçalar.

Geri