• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bir İnsana Bağlanmak - Unutmak

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan HuanPa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

HuanPa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
3 Haz 2013
Puanı
65
Herkese hayırlı günler , arkadaşlar yaklaşık 16 aylık bir ilişkim oldu biteli 50 küsür gün oldu bu süre zarfında biriyle daha konuştum ama olmadı çünkü aklımda eskisi vardı.Kendisiyle konuştuğumda da bir daha olamayacağını söyledi defalarca ama ben yinede böyle unutamıyorum nedense aslında kimse vazgeçilmez , mükemmel ve unutulmaz değil ama yine de bilmiyorum değişik bir his :D Zamanında bir çok kızla konuşurdum iki sevgili nasıl konuşuyorsa tabi bunun adı 'yavşaklık vs de oluyor da olmuyor da kişiden kişiye değişiyor' her neyse o zaman karşımdaki insan gitsede gitmesede olsada olmasda bir önemi olmuyordu çünkü sevmiyordum yeri doluyordu başkasıyla konuşarak ama sonradan birini sevip , bağlanınca kopamadım.Kaç yıllık evli çiftler boşanıyor , ilişkiler bitiyor ama bir anda nasıl soğuyup , bırakıyorlar ve özlemiyorlar vs anlamıyorum.Bu konuda düşünceleriniz taktik vs her türlü şey dinlenir.Sizce zamana bırakmaya devam edeyim mi? Bu süre zarfında hayatında başkasıda olabilir ama ben pek olacağını da düşünmüyorum açıkçası yada yanlış düşünüyorum

Not : Karşımdaki insanı kaybetmek tamamıyla kendi hatalarımdan dolayı kaynaklanıyor kendi mallığım kısacası

Son düzenleme:
Zamana bırakacaksın hocam bir şekilde unutursun veya belirli zaman geçtiğinde biri unutturur sana ama bi yerlerde o sürekli kalır ve onu silemezsin. Açıkcası ben 7 8 sene önceki kız arkadaşımı unutamıyorum. Başka birisi ile evlensem bile yine unutamayacağımı biliyorum. :)

Bir süreliğine hayatının merkezine koyabileceğin spor veya hobi bul, yoksa çivileri yan yana çakmakla sadece kendine zarar verirsin :)

Geri