• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bir kaç oyun hakkında yorumlarınızı bekliyorum

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan 0n3layn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

0n3layn

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
16 Ağu 2013
Puanı
0
Arkadaşlar sizide yorucam ama bir kaç oyun hakkında yorumlarınızı ve varsa bu oyun güzel deniyebilirsin diyeceğiniz oyunlarıda almak istiyorum .

Arkadaşlar benim aradığım özellik fazla beni oyunu anlamakla ugrastırmasın yani hikayesi olsun işte sistemi olsun vs böyle hemen kavrıyabileyim ve aksiyona atılayım. Fazla itemdi dıdısıydı derken ugrasmayayım hemen pvp geçebileyim. c9 tarzı raiderz tarzı... Tabi birazda kullanıcısı olsa hiç fena olmaz :) Yani oyun ölü olmasın player bakımından.

1 Bu arada C9 u ben betasında oynamıştım gayet rahat bir oyundu. Fakat betadan çıkınca zorlaştı ve ne bilim sarmadı. Hala oynayan varmı durum nasıl acaba.

2 Raiderz dedim aslında hiç oynamadım sadece videolarını izledim sizce nasıl bir oyun , benm okuduğum yorumlar gayet iyi sizde öyle düşünüyormusunuz ? Videolarını izledikçe başlayasım geliyor. Player durumu filan nasıl bilginiz varmı?

3 Allods var bide o oyun biraz karışıktı sanırım ve f2p olmasına ragmen p2w tarzıymış. ( sırf türkçe diye düşünüyorum )

Sende istedinde istedin be arkadaş diyebilirsiniz :D fakat 2. ögretim oldugum için fazla zamanım yok o yüzden böyle aksiyonlu bir oyun arıyorum he mesela şeyde olabilir. Oyun büyüktür Wow tarzı ama sıkıcı deildir mesela görevleri olsun gidişatı olsun zevkliyse öyle bişiyde olabilir.

Son düzenleme:
Geri