• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bir Kadın Yüzünden

CottonCandy

Atlas Evren
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Tem 2009
Puanı
472
Bir Kadın Yüzünden 4 araç birbirimize girdik :@ bu kadınları trafikten men edilmesi gerek yeşil ışık ve sol şeritte önü bomboş olmasına rağmen neden anifrene bastın dedik verdi cevap sağa geçecektim ?

Son düzenleme:
Kadın milleti değilmi illa araba kullandıklarını kullanabilceklerini sanırlar :D

Geçmiş olsun, genellemek doğru değil ama büyük oranda kadınlar bu tip hataları daha fazla yapıyor maalesef. Trafikten men konusuna gelince muhtemelen tüm trafik yetkileri bana verilse Tr'deki ehliyetlerin 2/3'ünü iptal ederim. Hala kaldırıma araba park eden hayvanlar görüyorum çünkü.

Geçmiş olsun, genellemek doğru değil ama büyük oranda kadınlar bu tip hataları daha fazla yapıyor maalesef. Trafikten men konusuna gelince muhtemelen tüm trafik yetkileri bana verilse Tr'deki ehliyetlerin 2/3'ünü iptal ederim. Hala kaldırıma araba park eden hayvanlar görüyorum çünkü.

sinirden yazdım da ama öyle ya genelde halen araç sürmesi bilen pek yok daha araçı park edemeyen engelli araç yerini işgal edenmi desen kaldırıma park edenmi desen

Geçmiş olsun Kerim Malesef sadece kadın değil bunu bir çok erkek sürücülerde yapıyor ama oranla kadınlar daha fazla hmmm

Geçmiş olsun abi, babadan oğla ipini koparan ehliyet alırsa olacağı bu işte. Sil baştan eğitim sistemi olmadıktan sonra hiç bir türlü değiştirilemeyecektir...

Çok geçmiş olsun, benzer olay geçen hafta geldi sol aynayı götürdü. Neyse sağolsun ertesi gün yenisini hediye etti :srd

Geri