• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bir kızın size en iyi cümle ?

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Bir kızın size kurduğu en iyi cümle ne oldu onları yazıyoruz beyler :D

K: Şuradan bir kişi uzatırmısınız?
B: Tabiki : )

şaka bir yana şöyleydi :D

Özel bir sektörde staj yapıyorum 6 kişi yemek yiyioruz masada stajyer gurubu.Arka masada yine aynı full kız stajyer gurubu neyse efenim arkadaş salata aldı biraz fazla almış bende dedim bana bırak hepsinden azar azar yap ortaya yap dedim masa yarıldı tabi kızlardan 1-2 kişi güldü kızın biri dönüp komiksin dedi güldü belki daha iyileri olmuştur ama kızın o bakışına fena etklienmiştim :D

Ben: Seni kaçıracam kız evimin kadını yapacam (Son manita)

Kız: Yatagının Kadınıda olurum ;) (Ondan sonra ayrıldım zaten düzgün bir kız olmadıgını anladıkdan sonra)

ıhh... :p Şaka bir yana her kız aynı cümleyi kuruyor ya alıştım ben :D Biri diyor seni seviyorum öteki diyor ki Allah belanı versin hepiniz aynısınız :D

Forumun büyük bir kısmı adına konuşuyorum böyle olmayan üstüne alınmasın :D
Kız: Selam
Erkek: hıaahsuahahhahh.

birtane kedi görmüştüm yanımdada kız vardı ilgi duyduğum bir kız değil arkadaş olarak bakıyorum kediyi korkutayım diye böö diye ses çıkardım kedide hiç oralı olmadı dewam etti önüme döndüm elimi cebime atıp yürümeye dewam ettim kızda bana bende kedi olsam senden korkmazdım dedi bu en iyi dialoğum herhalde bir kızla :)

Selam canım.

----------

birtane kedi görmüştüm yanımdada kız vardı ilgi duyduğum bir kız değil arkadaş olarak bakıyorum kediyi korkutayım diye böö diye ses çıkardım kedide hiç oralı olmadı dewam etti önüme döndüm elimi cebime atıp yürümeye dewam ettim kızda bana bende kedi olsam senden korkmazdım dedi bu en iyi dialoğum herhalde bir kızla :)

Oha for <3 . :D

Ben: Adamın biri varmış, ikisi yokmuş.
Kız: Puhahahahahaahahaha

Ben: Of yine geç kaldım.
Kız: Bir an gelmeyeceksin sandım.

Ben: .................
Kız: Ah kıyamam canım

////////

Kız: Keşke senin yanında oturabilsem.
Kız: Senin kadar komik birisini daha görmedim.

Geri