• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bir Ps İsteği daha

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Roberm
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Roberm

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Ağu 2012
Puanı
0
Arkadaşlar Resimdeki Baltalı Knight Karakterini Kaldırıp yerine Silkroad ile ilgili bir karakter koyabilirmisiniz.Hizalar aynı olursa sevinirim :)

Şimdiden Teşekkürler.

tanitimarka2.png

Baltalı knight oyun bayağı değişmiş desene biz hala islamı beklyirouz:D

Forumuda yapsinlar sana?. butun ps islerini burada yaptiriyorsun. siteni zaten herkez biliyor. herkezden calip calip site yapmaya calisiyorsun. sanmiyorum kimse yardim edecegini. bu isler paraylan.öyle herkeze bedava yaptiririm sonrada para kazanirim, diye birsey yok.

Ney Çalmışım? Bu yaptığına sadece Kıskançlık denir dostum.
Kiskanclik yapmiyorum. serverlarmi nedir o sitenin bannerini v.s aliyorsun burda temizleyin diyorsun sonra kendi sitenin adini yaziyorsun. neden kiskanayim hiti 500 olan siteyi?:).

Kiskanclik yapmiyorum. serverlarmi nedir o sitenin bannerini v.s aliyorsun burda temizleyin diyorsun sonra kendi sitenin adini yaziyorsun. neden kiskanayim hiti 500 olan siteyi?:).

Ah ah bilmeden konuşuyorsunuz ya böyle ayar oluyorum.

1- Benim sitenin adı serverler falan değil.
2- Ben script kurduğum için içindekiler tabiki bana iat değil Script sahibine ait.
3- Hepsini editleme hakkına sahibim.Hiç birşeyde çalmadım kimseden.

Ah ah bilmeden konuşuyorsunuz ya böyle ayar oluyorum.

1- Benim sitenin adı serverler falan değil.
2- Ben script kurduğum için içindekiler tabiki bana iat değil Script sahibine ait.
3- Hepsini editleme hakkına sahibim.Hiç birşeyde çalmadım kimseden.
Neyse tartismak istemiyorum. bir sure arkadas oldugumuz icin ben biliyorum neler yaptigini.

Neyse tartismak istemiyorum. bir sure arkadas oldugumuz icin ben biliyorum neler yaptigini.

Tartışma çıkaran sendin ama neyse.Bir aralar arkadaşsak tam olarak kim olduğunu söylede neden böyle birşey yazdığını anlıyım.

----------

Arkadaşlar yapabilecek varmıdır?

Geri