• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bir Rehber Nasıl Açılır ?

QuietTouch

Global Mod
Aktiflik
K.Tarihi
12 Nis 2011
Puanı
468
62596316.jpg

-İzlediğiniz için teşekkür ederim. Yapımda ve paylaşımda katkıda bulunan Hakan kardeşime teşekkür ederim.
Special F<3R : pureLove. :D

Bilmeyenler için gerçekten yararlı oldu bu ellerinize sağlık beyler :)

Forumla ilgilenen Hakan.
En iyi görevini yapan Hakan.
En iyisi Hakan.
Ama hakkını alamayan yine Hakan.

Valla bilmiyorum.MaxiGame yöneticileri Hakan'ı mumla arayacaklar.

Son düzenleme:
Forumla ilgilenen Hakan.
En iyi görevini yapan Hakan.
En iyisi Hakan.
Ama hakkını alamayan yine Hakan.

Valla bilmiyorum.MaxiGame yöneticileri Hakan'ı mumla arayacaklar.

Maxigame tam 6 yıldır var ve bu 6 yılda ne yöneticiler ne görevliler geldi herkez gelir ve birgün gider gidenin yerine mutlaka yeni birisi gelir bu görevliler ayrılırken iyi veya kötü bunları hep kendileri belirlediler bazıları kendi ayrıldı bazılarıda yaptıklarından dolayı görevinden atıldı Maxigame hiç kimseyi mumlar aramaz ancak ve ancak Maxigame i mumla ararlar!

Maxigame tam 6 yıldır var ve bu 6 yılda ne yöneticiler ne görevliler geldi herkez gelir ve birgün gider gidenin yerine mutlaka yeni birisi gelir bu görevliler ayrılırken iyi veya kötü bunları hep kendileri belirlediler bazıları kendi ayrıldı bazılarıda yaptıklarından dolayı görevinden atıldı Maxigame hiç kimseyi mumlar aramaz ancak ve ancak Maxigame i mumla ararlar!
Kardeşim tartışma çıkarmak istemiyorum ama görevini Hakan kadar iyi yapan birini görmedim.

Bu kadar sert çıkmaya gerek yok, biz sadece düşüncemizi söyledik. :)

Belki hakan gitmiş olabilir ama, görevini en iyi yapan 2 kişiden biriydi. 1, BlackStyle 2. pureLove. Bu adamların üstüne adam tanımam.. Sakın yanlış anlaşılmasında.

Son düzenleme:
Geri