• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bir site kursam bana kaça patlar ?

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Evet aklımda site kurmak var basit bişey.Youtubedeki videoları kendi sitemde paylaşacağım(Videolar bana ait.) böyle bir site ortalama kaç tl tutar ?

----------

Lütfen sadece bilgisi olanlar yazsın ciddi bir durum benim için.

Domain 20 TL ama alacağın hosta bağlı ama en düşük 50 TL yi gözden çıkartman lazım eğer hostingim iyi bir şey olsun diyorsan 100 TL veya 80 TL lik hostlardan alıcaksın.

Tabi bunlar yıllık aylık değil. :)

Son düzenleme:
Domain 20 TL ama alacağın hosta bağlı ama en düşük 50 TL yi gözden çıkartman lazım eğer hostingim iyi bir şey olsun diyorsan 100 TL veya 80 TL lik hostlardan alıcaksın.

Tabi bunlar yıllık aylık değil. :)

Adamlar yıllık 49 liraya hazır kurup veriyor.Ben daha ucuza gelirmi diye konu açtım sen 100 lirayı ne yaptın çağatay :D

Joomla diye bir sistem var,Erdom tamamı hazır scriptlerden oluşuyor lisans misans derdin yok.

Google joomla templates yazarak aratırsan hazır temaları görebilirsin,görünüm olarak çok şık temalar var heleki biraz bu işlerden anlıyor edit yaparım dersen sana biçilmiş kaftan olur,Türkçe panel desteğide var.

Onun dışında yıllık domain ücretin olur 10$ kadar birde anlasacagın hostla ne kadar alan lazımsa, vericeğin para var oda 50 maxiumum 100tl tutar aylık.

Joomla diye bir sistem var,Erdom tamamı hazır scriptlerden oluşuyor lisans misans derdin yok.

Google joomla templates yazarak aratırsan hazır temaları görebilirsin,görünüm olarak çok şık temalar var heleki biraz bu işlerden anlıyor edit yaparım dersen sana biçilmiş kaftan olur,Türkçe panel desteğide var.

Onun dışında yıllık domain ücretin olur 10$ kadar birde anlasacagın hostla ne kadar alan lazımsa, vericeğin para var oda 50 maxiumum 100tl tutar aylık.

Adam yazmış ya ! :D

Ben bir bakayım bu sistemi bakalım neler çıkacak :D

Tamamda yıllık diyom hem sen video yükliceksin öyle basit hostinglerle yapamassın aylık 100 TL ödeyenler var. :D

Video yükliyeceği için,aylık ödemesi olur,hem video mbları yüksek olduğu için çok alan kaplar,hemde hostun hızlı olması lazım,bant genişliği,trafik alanı cart curt birşeyler var,kasma donma yaptımı tadı olmaz.

Bir seferlik olsa dediği doğru adam kurar bırakır yılda 50tl olur ama bu bahsettiği böyle birşey değil.

Tamamda yıllık diyom hem sen video yükliceksin öyle basit hostinglerle yapamassın aylık 100 TL ödeyenler var. :D

Video yükliyeceği için,aylık ödemesi olur,hem video mbları yüksek olduğu için çok alan kaplar,hemde hostun hızlı olması lazım,bant genişliği,trafik alanı cart curt birşeyler var,kasma donma yaptımı tadı olmaz.

Bir seferlik olsa dediği doğru adam kurar bırakır yılda 50tl olur ama bu bahsettiği böyle birşey değil.

Videoları embled yapıcam youtubeden çekicem hem video reklam hem site reklam fikrim o şuanlık :D o yüzden çok büyük birşey düşünmüyorum :D Sadece butonlar olacak :D

Bir seferlik olsa dediği doğru adam kurar bırakır yılda 50tl olur ama bu öyle birşey olmıyacak.
Ben onu standart bir fiyat söyledim şimdilik profesyonel değildir belki profesyonel olduğunda yıllık 150 200 TL bile öder tabi oda zamanla ben ona direk 200 TL ile açabilirsin desem belki tuzlu gelicek o yüzden düşük fiyat'ı söyledim hem biraz araştırıdğında oda anlar hostinglerin fiyatların vs. şeyleri.

Ben onu standart bir fiyat söyledim şimdilik profesyonel değildir belki profesyonel olduğunda yıllık 150 200 TL bile öder tabi oda zamanla ben ona direk 200 TL ile açabilirsin desem belki tuzlu gelicek o yüzden düşük fiyat'ı söyledim hem biraz araştırıdğında oda anlar hostinglerin fiyatların vs. şeyleri.

Evet bu işi 40 liraya kapattım :D

Hiç uğraşmaya gerek yok kardeşim adam mezarcı :D

olm ne aç adamsın ver 200-300tl düzgün bi site aç dünyanın parasını götürürsün zaten

Biz aylık 500 ödeyelim adam senelik 100 tl ye çok diyor :)

300 çok mu ? :DGetir ben çekeyim seni .
Çek beni çek çek :D
Bekliyoruz kakao aç siteyi maddi dışındaki her şeyde yardımcı olurum :haha
Tabe olm yardımcı olucan :D
Biz aylık 500 ödeyelim adam senelik 100 tl ye çok diyor :)
Senin sitenle benim sitemin görevi bir değilki abi :D Benimki bomboş ekran olacak butonlar felan bilmiyorum şuan çok aradayım :D

bedava host veren bi site var onunla başla eğerki ciddi oranda güzel giderse hostu paralıya çevirirsin alan adı bedava ama uzantıları farklı istersen paralı bi alan adı alırsın bedava hostla uğraşırsın ve hostlarıda başlangıç için çok ama çok iyi eğer istersen faceden yaz vereyim linki

Geri