• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bir Soru da Benden...

Aktiflik
K.Tarihi
25 Nis 2009
Puanı
0
Adamın teki kendini asmıs,fakat odada adamın ustune cıkabilecegi hicbir sey yok,yerde bir su birikintisi var,bu adam kendini nasıl asmıs olabilir?

Not:Umarım neyle asmıs die soran olmaz,ip.

Duydugum kadarıyla anaokullarında soruluyomus bu soru,fakat bana sorduklarında bilemedim umarım siz bilebilirsiniz k.gelsn :hihi:

buzun üstüne çıkmış buz zamanla erimiş su kalıntısın dediğin an aklıma geldi :)

onceden altında buz kalıbı varmıs o buzkalıbının ustuen cıkmıs buz kalıbı erimis ve mutlu son G^te pamuk :D

Onceden bir buz vardir buza cikip kendini asmıştır ve buz eriyip su birikintisi olmuştur ...

Geri