• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bir zamanlar online oyun zevki vardı

KaYZeRSoZZe

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Tem 2009
Puanı
194
Gençler herkese merhaba; Bu foruma girmeyeli yıllar olmuş. Hakan üyeliğin açıldı deyince bir gireyim de selam vereyim dedim. Nasılsınız? Baktım da hepiniz büyümüşsünüz, üniversiteli olmuşsunuz.Hepinizle tek tek gurur duydum. Beraber geçirdiğimiz onca zaman vardı zamanında. Belki de reel hayattaki arkadaşlarımızla geçirmediğimiz zamanı sizlerle geçirdik. Şu forumda bir konu açınca duygulanacağım hiç aklıma gelmemişti. Sağlıcakla kalın, selametle :):agla

Bu da 2012 yılında hazırladığım, aslında şimdi görünce vay be! hakikaten hayatımızın o yıllardaki özeti bu diyorum.

Polis kardeşimiz merhaba, sen yılların eskitmediği adam dediğim adamlardansın :)

Gerçekten sabah uyanıp gece yatana kadar Silkroad'da mob kestiğimi bilirim hemde kaç ay boyunca şuan girince oyuna 3 mob kestikten sonra sıkılıp kapatıyorum yukarıda arkadaşın dediği gibi eskiler eskiden güzeldi.

hocam şunu şöyle bırakalım şuraya da :)

doğru diyorsun yüzde çok yüz katılıyorum sana. eskiden online oyun keyfi vardı, cs 1.6da server server gezip kendimize uygun mekanı bulup oraya kök salmak vardı, botlarımız ne yapıyor acaba diyip bir patron-çalışan ilişkisi gibi yaşadığımız günler vardı. sonra ne mi oldu, verdiler elimize sözüm ona akıllı telefonları, içine attılar oyunları videoları programları, mahvettiler.
o küçük ve akıllı çocuklar o çirkin telefonları alıp gittiler. oyunların tuncuna, oyuncuların hiçine kaldık :D

Geri