• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Biraz Komik Bir Sorun

Aktiflik
K.Tarihi
8 Haz 2014
Puanı
0
Merhaba arkadaşlar..

Sorunum şu ; Ben Probook netbook kullanıyorum biraz ufak tefek bir cihaz.Ekran çözünürlüğü olarak en yüksek 1024x600 seçeneği var.Mbot açıyorum ancak mbot un arayüzü ekrana büyük geliyor :) Herşeyi ayarlıyorum ancak birtürlü botu başlata basamıyorum.Sonra kafayı yiyorum :)

Ne yaptıysam olmadı

Not:Aşşağıdaki başlat çubuğunu yana bile aldım ancak gene kurtarmadı :))

ctrl + yön tuşlarına basıp ekranı yan çevir dikey olunca biraz daha uzar görüntü bu sayede mbotu görebilirsin muhtemelen. sonra botu başlatıp tekrar düzeltirsin ekranı :)

ctrl + alt + yön tuşları yapacaksın yanlış yazmışım aradaki artı işaretleri ard arda anlamında :) yani önce ctrl bas sonra alt tuşuna bas sonra yön tuşlarına bas sağ tuşuna mesela

Tamam şimdi anladım :) Denedim başarılı :) Arkadaş bu seferde beynim bulandı...Maus u hareket ettiremedim :)) Teşekkür ederim.Kesin bir çözüm bulana kadar böyle idare edeceğiz :)))

Geri