• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Birkaç Karalama :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dulcie
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dulcie

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
139
Beceremiyorum yazmayı ama severek yaparım :)

İlişkiler
İnsanların, kendilerini mutlu hissetmesi için kurduğu düzen hatta oynadığı oyun bile denebilir :) Gerçekten hayatınızda çok önemli bir parçadır kurduğunuz ilişkiler. Sadece aşk olarak bakmayın, arkadaşlarınızla kurduğunuz ilişkiler hatta ailenizle kurduğunuz ilişkiler bile denebilir. Yani anlayacağınız o kadar güzel ilişkiler oluşturmalısınız ki hayatınızın geri kalanına temel atmış bulunun.
İlişkinizi sağlam tutmak için herşeyin güvenmekte bittiğini bilin. Yani ne kadar çok güven sağlayıp ne kadar güvenirseniz o kadar bağlı kalırsınız. Tabi güveniyor diyede rahatsız edecek hareketlerde bulunmayın. İlişkileri öldüren asla yabancı kişiler veya yabancı şeyler olamaz. İkinizinde ortak bildiği ve yaptığı bir durum ilişkinizi öfkeyle sonlandırmanıza sebep olabilir. Bu yüzden ilişkiniz dışında etrafınızda seçeceğiniz kişilerde güven sağlayan kişiler olmalıdır. Örneğin sizin sevdiğiniz hatta saydığınız bir kız arkadaşınız var ve bunun sizden hoşlandığını bilemezsiniz, farkedemezsiniz farkettirmez. Çünkü kendini savunması gerekir haliyle korkar tepkinizden ve bunu size söylemez. Arkadaşça yaklaşma bahanesiyle yakınınızda bulunur ve sürekli sizinle olmaya çalışır belkide sizi arkadaşlarına anlatır ve bu kişi eğer ortak arkadaşınız ise bir şekilde kulaktan kulağa uzar gider (Eğer çevrenizdekiler yanlış insanlar ise.). Demem o ki canınızı yakabilir.
Adı koyulmayan ilişkiler
Bu çok farklı bir durumdur. Az önce bahsettiğim arkadaşınızın sizden hoşlanması ve söyleyememesi durumundan çok az farklı bir durumdur. Aylarca belkide yıllarca çevrenizdekilerin sizi arkadaş olarak tanıyıp bildiği iki kişinin birbirini sevmek durumu :) İşte bu duygu adam öldürebilir. Bir zaman sonra kafanızdaki düşünce şuna dönüşür fakat sabırlı olmanız lazım. “O benim olsun kimse umrumda değil, zaten gerçek bir dost ise hakkımızda yanlış düşünmezler.” ama bazen siz bu duyguyu hissedene kadar karşı taraftaki ümidini kesmiş, yorulmuş, yılmıştır ve buda canınızı yakabilir. En sonunda “Amaaan ! Ne olursa olsun yalnız ölürüm…” gibi bir düşünceye kapılıp duygu değişiklikleri başlar. Bir gece onsuz uyuyamayacağını farkedersin, bir gece “Demek ki olmayacakmış” edasıyla uyuyakalırsın ve gerçekten insanın o an kendini uyuşturucu bağımlısı gibi hissetmesi olayı gerçekleşir.

n8cqy.png

Kimdir Kezban ?

Kezban, günümüz gençliğinin itici bulduğu kızlara taktığı lakaptır. Fakat öyle bir durumdadır ki itici bulmakla yetinmeyip önce asılıp daha sonra onun tarafından reddedildiği kızlara da hırsı yüzünden “Kezban” diye tabir eden ergen bir nesil var. Üzülüyoruz tabi; Çünkü, ilk başlarda bizimde hoşumuza gitmişti, amacımız kesinlikle hakaret etmek değildi örneğin ben kız arkadaşlarıma kezban dediğimde eğlenir hep beraber gülerdik. Bunun gibi şeyler sonradan suyu çıkmaya başladı.

Kezbanlar …

Neyse gelelim asıl konumuza. Bende çevremdeki kızların sözle taciz edilmesinden rahatsızlık duyuyorum şuan ama gerçekten hakedenler olduğunu düşünüyorum ve eminim şuan bu blogu okuyup benim gibi düşünenlerde var. Şimdi bakıyorsun kız çabalıyor etrafında onunla ilgilenen erkekler olsun diye, hatta çırpınıyor yırtıyor kendini. Buraya kadar eyvallah belki ulaşıyor amacına yani görevi tamamlanıyor etrafında bir sürü erkek o artık popüler kız fakat bir zaman sonra gereksiz, işsizce, alakasız, *****ça tavırlar başlıyor, sanki insanlar ona muhtaçmış gibi işte sanki aramızda bir şey varmış gibi. Hahahah :) Sanki onsuz yaşanılmazmış gibi tavırlar başlıyor. Kendini bulunduğu ortamın kraliçesi falan sanıyor :) O an sizde onu böyle itici görmek eylemi resmen başlamış oluyor. Böyle mide bulandırıcı, pis değişik bir şey olarak görünüyor artık gözünüze. Durum tamamen bu :)

n8cqy.png

Geri