• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Birkaç Küçük Denemem

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Anchen
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Anchen

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2009
Puanı
0
1 yıllık bir aradan sonra autoit tekrar kurculamak ve yapmadığım şeyleri denemek istedim .Bu başlıkta yaptığım denemeler hakkında fikir ve görüşlerinizi almak istedim.

• Programların çoğuna sistem diline göre program dili seçeneği koyuyorum.Eğer pc türkçe değilse ingilizce açılır ancak ingilizcem pek parlak değil.

1.Deneme : Shutdown

28_08.png

Daha önce autoitle böyle birşey yapmak planlamış ve ilk denemem Shutdown .Neden bilmiyorum ama içimde bu programa karşı nasıl desem pek beğenmedim ama düzgün çalışıyor gibi .Sizinde deneme sonuçlarınızı , fikirlerinizi ve görüşlerinizi mutlaka bekliyorum .

Not : Hibernate hakkında tam bilgim yok .Ayrıca saat değerlerini düzgün girmediğinizde hata verir ve girdiğiniz kısmın su an ki değerini yazar .

Shutdown.exe MD5:9d21019ae20da2d2ca792bdd96440598 - VirSCAN.org 6% Scanner(s) (2/36) found malware!

Download

Son düzenleme:
shut klasikleri gerçekten güzel bende bu tarz birşey planlıyorum isme göre kapama tarzında daha başlamadım kapatacagın şeyin ismini düzgün şekilde yazıyorsun saat dk sn saniye yazıyorsun o saatte kapanacak bunu tasarlıyorum isme göre kapama tarzında güzel olmuş

shutdown -r =restart -s =kapat -a =iptal bu komutları kullanarak yapmışsın dimi sadece butonlara bu komutları yazdın :)

vb gibi degil butonlara görev vermiyor alt+m den görüntü kodlarını alıyor sonrası ras gele :D ama sadece buton görev vermeyle degil ne zamanda kapanacagı da var
Shutdown(6)(zaman ayarlı

Son düzenleme:
İnş güzel çalışıyordur :D :D . Bakalım ikinci birşey yapmak istiyorum ama filkir gelmiyo :S

programa gözat butonu ekleyip süre bitince seçilen dosya yada programı çalıştırma seçeneği ekleyebilirsin

2.iPhone Firmware Downloader
3.Hosts file Helper

bunlar iphone kullancılılrına yardımcı olmak için yaptığım projeler iphone ile ilgili takıldığım yerler adına yaptığımdan burda paylaşmıyorum .

Geri