• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bisiklet Önerisi Arkadaşlar

Ragnarath

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 May 2020
Puanı
4
Merhabalar arkadaşlar. Bir tane bisiklet alacağım günlük kullanım, sahil turu vs. için şu iki bisiklet arasında kararsız kaldım;

Corelli 3.4 V fren 27.5 yada 29 jant ya da Kron Xc 75 27.5 ya da 29 jant modelleri arasında? Önerisi olan varsa şu yada bu diye şunu alırsan daha mantıklı olur diye, görüş ve önerilerinizi bekliyorum.

Dipnot : Bütçe olarak 1000/1500 arası birşey belirledim giriş seviyesinde alacağım için 4 yıldır NG650 kullanıyorum yeterli oluyor :) Tabi artıradabilirim.

Ayrıca Vfren almayı düşünüyorum ama hd fren açısındanda kararsızım?

Geri