• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bisiklet Parçalarını Değiştirecem Yardım Gerek

Gedikoglu

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 Şub 2012
Puanı
35
Şimdi bisiklet

Bianchi Argon 26 Jant 21 Vites..

Bisikleti depodan çıkardım ama vites kolları ve fren kolları bozuk kırılmış hep..

Bende internette bu parçaları ararken bir parça buldum ismi ''Vites-Fren Kolu'' yani vites ve fren kolu birleşik bundan alsam taksam bu bisiklete olur mu?Birde nasıl öğrenecem bu bisiklete olup olmadığını..

İsteseniz resimde koyarım bisikletin daha iyi yorum yapabilmeniz için.

----------

Şu ürünü buldum alayım mı güvenilir mi?

Shimano Fren Vites Kolu ALTUS "ST-EF51" - Bisiklet ile ilgili tüm malzemeler sahibinden.com'da - 93985594

Son düzenleme:
Bide hani direksiyon'ların sonlarında lastik oluyor ya onlarda yırtılmış onlardanda satılır mı?

----------

Yani şuralar;

p61v9.png

Sen işi bilen birine benziyon :)
Peki yukarda gösterdiğim link vardı ya.
Onu ben getirseydim 50tl'ye geliyordu.
Bisikletçi taksa ne kadara mäl olur.
Pazarlık sünnettir.Ben onu 50'den 35'e kadar indirirdim. :D Ama internetten alsaydın neyse o fiyatını verecektin.Bir ürün alacaksan pazarlık yap.Abi üstüne ekmek alıcam falan yap. :D Ama sana şöyle söyliyeyim ; bisikletçide yaptırırsan bu fiyattan ucuza kapatırsın işi.

Bisikletçiye git neresi bozuksa yaptır internet ile felan uğraşma fiyatta pazarlık yaparsınız orta yolu bulursunuz.

İnternet ile ugrasmanı tavsiye etmem ve mahalle aralarındaki bisikletcilerede ugramanı tavsiye etmem.En iyisi güzel bir shimano,bianchi gibi bayilere git.Adam gibi bakıma soktur , yaptır bisikleti tepe tepe kullan.Mahallede yaptırıp kar edecem derken zarar yaparsın demedi deme :)

İnternet ile ugrasmanı tavsiye etmem ve mahalle aralarındaki bisikletcilerede ugramanı tavsiye etmem.En iyisi güzel bir shimano,bianchi gibi bayilere git.Adam gibi bakıma soktur , yaptır bisikleti tepe tepe kullan.Mahallede yaptırıp kar edecem derken zarar yaparsın demedi deme :)
Ben bisikleti aldığım yere verdim bakım için (Bianchi) , gittiğinde daha düzgündü. :D :D

Hiçmi çocukluğunda bisiklet kullanmadın bisikletçide herşey var büyülü orası :d

Tamam anladım tamirciye götürüp yaptırayımda ben şimdi köye geldim ondan internetten getittireyim diyorum.O zaman ben resimleri koyayım ne kadar tutar,tahmini fiyat söyleyin ona yanıma para alıp ile götüreyim..

Bozuk yerleri fren ve vites kolları.
Pedallarıda kırık.
Ayarlarıda bozuk.

Buda resimleri;

Welcome to ImageHost.EU
Welcome to ImageHost.EU
Welcome to ImageHost.EU
Welcome to ImageHost.EU
Welcome to ImageHost.EU
Welcome to ImageHost.EU

Ortalama 60 - 65 tutar. Üzerine biraz daha para koy yeni bisiklet al. :D Şaka bir yana sağlam pazarlık yapman lazım. :D

Geri