• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bisiklet Selesi Sorunu

PageMaster

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 May 2009
Puanı
344
Bisikleti vardı abimin yıllar önce almıştı salcano marka 18 vites.Doğru düzgün hiç kullanmadı bile.Her neyse geçenlerde kafama esti kullanayım dedim.Bisiklet rahat güzel aldığı yılada kıyas edersek baya kaliteliydi.Neyse bisikletten yana sıkıntım yok ama şu sele çok sıkıntı.Oturdum bir kaç saat sürdüm afedersiniz k.ıçıma ağrılar girdi 2 gün boyunca :D Kazık gibi sele yapmışlar gelende bisiklet seleleri öyle.Bu seleler için aparatif yokmu ya süngerli güzel bişey.Babaneme söyledim yapmış abuk subuk duruyo öyle sürülmez o ahaha :D Varsa şöyle ortopedik bi bisiklet selesi için ek kılıf sünger vs. yollayabilirmisiniz adresini.Biraz aradım ama kararsız kaldım değişik değişik şeyler var.

Yazlıkta benide yara yapıyo ağrıyo ama sonra geçti rahat rahat kullanıyorum :D

Decathlon mağazalarında oluyor spor eşyaları, fiyatlarda uygun sayılır. Aklına gelmeyecek birçok faydalı ekipmanı bulabilirsin. Bu arada reklam mı oluyor, kurallara aykırı mı bilemedim. Arkadaş sorduğundan yönlendirme amaçlı cevap verdim.

Decathlon mağazalarında oluyor spor eşyaları, fiyatlarda uygun sayılır. Aklına gelmeyecek birçok faydalı ekipmanı bulabilirsin. Bu arada reklam mı oluyor, kurallara aykırı mı bilemedim. Arkadaş sorduğundan yönlendirme amaçlı cevap verdim.

web siteleride varmış bi inceliyeyim teşekkür ederim :)

Geri