• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bizimkiler (Tv Dizisi)

Allah allah :D Kapıcı caferleri,cemilleri,sabri beyleri nasıl bilmezsiniz :D heralde adını bilmiyosunuz dizinin :D türk tv tarihinin en uzun dizisi yahu :D

51570_172705236080252_172704699413639_51971_1440_b.jpg

bu diziyi izlemeyenler bence izlemeli, oldukça başarılı ve güzel bir dizi.

bu arada katil'i ve dunkof halis olmadan olmaz :D (çocukluğumuzun sapığı :D)

aykutoral.jpg

bende izlemedim kurtlar vadisinden konuşalım yarın sezonda başlıyo :D

Ben dizideki ali ile aynı yaştayım siz düşünün ben bu diziyi ne ara izledim :D
6803112.jpg

Ersan bebekken mi izledin bunu naptın :D Valla benim hatırladığım mahallenin muhtarları,çılgın bediş,çarli,yılan hikayesi felan var çocukluğumda izlediğim diziler olarak. Baskül Ailesi felan vardı onu sevmezdim ama. Bizimkileri biliyorum ama izlediğimi hatırlamıyorum.

Ersan bebekken mi izledin bunu naptın :D Valla benim hatırladığım mahallenin muhtarları,çılgın bediş,çarli,yılan hikayesi felan var çocukluğumda izlediğim diziler olarak. Baskül Ailesi felan vardı onu sevmezdim ama. Bizimkileri biliyorum ama izlediğimi hatırlamıyorum.

Bin kere tekrar verdiler :D dizi başladığında daha -7 yaşındaymışım zaten :D

Geri