• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Desert Online BDO Kaçak Ticaret Sistemi Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152

Black Desert Online
'nin bir enteresan sistemi daha. Kaçak Ticaret. Bu sistem sayesinde çok yüksek maliyetli gizli eşyaları güzel karla satarak para kazanabilirsiniz. Oyun içerisinde sadece geceleri aktif olan bu npcleri bulmak size kalıyor. Örneğin Hidel City'de bir gece vakti...

b2Q96G.png

Kaçak ticaret yapmak için bize malzeme satacak NPC Mini mapta gösterdiğimiz yerde sadece geceleri beliriyor.Gündüz vakti boşuna aramayın bulamazsınız.Mysterious man npc sini buluyoruz ve npc ile görüşüyoruz.

5kpqyD.png

Orta butonda bulunan dükkanı sekmesini açıyoruz.

0kbrzR.png

Gördüğünüz gibi bu itemleri alabiliyoruz.

4kY9zp.png

Şu ayrıntıya dikkat edelim. Ticaret leveliniz Professional olmadan bu npc yi kullanamazsınız. Benim ticaret levelim Master olduğu için hepsini alabiliyorum ve hepsini alıyorum.

OZJaDz.png

Malzemeleri aldıktan sonra sırtınızda kırmızı kutular çıkar.

zVQyMO.png

Şimdi malzemeleri aldığımıza eminiz ve gitmek istediğimiz yere gidip teslim edeceğiz mesela ben Velia town'a götürüp oradaki ticaret npc sine bu ürünleri stacağım ve % 20-% 25 civarı kar edeceğim toplamda yaklaşık olarak tek seferde 100-150.000 arası silver kazanmış olacağım.Siz daha uzak mesafeli yerlere teslim ederseniz mesafeden dolayı daha fazla para alabilirsiniz. Malzemeleri teslim ettiğinizde 1000 karma puan düşer. Yaratık keserek görev yaparak tekrar karma puanınızı maximuma çıkarabilirsiniz.

Geri