• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Desert Online BDO Karakterler: Ninja Tanıtım Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
mmtlq8.jpg

Ninja karakteri Black Desert Online'de en son çıkan ( 12. ) karakterdir. Aslında Kunoichi karakterinin erkek versiyonu olarak tasarlanmış ve istek üzerine 4-5 farklı yetenek eklenmiş. Oynaması gayet eğlenceli ve zor bir karakter diyebiliriz. Ninja karakteri Sword ( kılıç ) kullanır. Oyunda short sword olarak geçer. İkincil silah olarak Award ve shuriken itemlerini kullanır. Oynanış olarak çok hareketli , kitle kontrol yetenekleri olan etkili bir suikast karakteridir. Hatta ve hatta bazı oyuncular sadece görünmezlik yeteneği var diye bu karakteri seçiyor. Görünmezlik yeteneği sayesinde rakiplerine sinsi bir şekilde yaklaşıp ani saldırılarla etkisiz hale getirebiliyorlar.

Karakter Tanıtım Videosu

Ninja karakteri diğer karakterlere göre hasarı , kaçış mekanizması ve comboları fazla olan bir karakterdir. Fakat savunma bakımından da oyundaki savunması en düşük karakterlerden birisidir. Rakibine saldırdıktan sonra kaçış mekanizmasını dikkatli kulanmazsa yüksek hasar alabilir ve çabuk ölebilir. Yaratıklardan da az hasar yemesi için diğer karakterlere nazaran biraz daha fazla defansif itemler kullanılmalıdır.Ayrıca birçok bufu ve debufu vardır. Hem kendisine hem çevresindeki arkadaşlarına yararlı olabilen bir karakterdir. Rakiplerini de debuflarıyla zayıflatabilen bir karakterdir diyebiliriz.

Geri