• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Desert Steam Satın Alma Rehberi

GeNeRaL54

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Ara 2015
Puanı
12
---STEAM ÜZERİNDEN BDO SATIN ALMA--

-Öncelikle Steam Hesabınıza Gerekli Parayı Yatırın
-Sonra VPN açın ve steam uygulamasını açın
-Profil ayarlarınızdan yaşadığınız ülkeyi VPN deki ile aynı yapın zaten vpn açık olduğu için o ülkeyi kendisi algılıyor
-Son olarak mağaza da Black Desert aratın sayfasına girin ve satın alma işlemini normal şekilde yapın
-Oyun artık kütüphanenize eklenmiş olacak ve VPN yi kapatıp indirme işlemi yapabilirsiniz malum VPN neti yavaşlatıyor
-NOT: Ülke değiştirdikten sonra 15 gün içinde ülkeyi tekrar değiştiremezsiniz BDO oynayacaksanız değişmemekte fayda var belki profil ülkesinden dolayı VPN siz giriş yapıyoruzdur

---OYUN INDIRDIKTEN SONRA---

-Oyun indikten sonra OYNA ya basın karşınıza aşağıdaki ekran gelecek
z36zOj.png

gerekli alanları doldurduktan sonra onay kodu girmeniz için pencere açılacak maile gelen kodu girin
NOT:Ben üyelik alanlarını yeni mail girdim daha önce oynayıp kasıp satın almadığım mail girsek çalışırmı bilmiyorum
-Son olarak Amerika veya Eu sunucusu seçmenizi isteyecek istediğinizi seçin play basın girin
-VPN OLMASA DAHİ GİREBİLİYORSUNUZ ( muhtemelen profildeki ülkeden kaynaklıdır )

Geri