• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Ops 2 Sistem Gereksinimleri Açıklandı !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Exodus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Exodus

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
95
21obwad.png

Az önce dolanırken cod'un blogunda gördüm hemen paylaşayım.

Konuya oyunun Windows XP ile çalıştırılamayacağını söyleyerek başlayayım. Diğer minimum gereksinimlere gelirsek;

*İşletim Sistemi: Windows Vista SP2 ya da Windows 7
*İşlemci: Intel Core2 Duo E8200 2.66 GHz ya da AMD Phenom X3 8750 2.4 GHz
*RAM: 32bit için 2GB, 64bit için 4GB
*Ekran Kartı:
Nvidia GeForce 8800GT 512 MB ya da ATI Radeon HD 3870 512 MB

Ayrıca site de XP ile çalıştırılmamasının nedenini "Oyun motorunu DirectX 11 ile geliştirdiğimiz için bundan sonra sadece Vista ve sonrası olan işletim sistemleri oynayabilecek" şeklinde açıklamışlar.

Oyun motorunun ise Black Ops'un kinin biraz daha gelişmişi ve anti-hile ile korunmuş versiyonu olduğu söyleniyor.

Daha çok ayrıntı istiyorsanız altta kaynak vericem, eğer anlamadğınız yer olursa iletişime geçersiniz. :)

İyi forumlar.

Geri