• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Ops Multiplayer Oynama (CoD 7) (alteriwNet OpenBeta) (Resimli)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Exodus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Exodus

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
95
n13qs4.png

Arkadaşlar alteriwnet mw2(cod 6) ardından black ops (cod7) için uzun süredir çalışıyor. Uzun süredir closed beta da olan oyun sonunda open beta'ya geçti. Size nasıl oynayabileceğinize dair bir rehber hazırladım. Kolay anlamanız için görselde ekledim. Başlayalım....

Gerekli Dosyalar

Black Ops Multiplayer Client
(Eğer elinizde Black Ops varsa gerek yok.)

uTorrent
(Client indirmek için.)

alterOps Patch
(Black Ops'un içine atın.)

WinRar
(alterOps patchi çıkarmak için.)

AlterOps Open-Beta Nasıl Oynanır ?

1)
Öncelikle alteriw.net ' e kayıt olmamız gerekir o yüzden buraya tıklıyoruz. Çıkan sayfada alttaki resimde gösterdiğim yere tıklayın ve diğer adıma geçin...

1kopyala.png

Daha sonra açılan sayfada gerekli bilgileri dolduruyoruz.

Username: Kullanıcı adınız.
E-mail adress:
E-mail adresiniz.
Confirm e-mail adress:
Tekrar e-mail adresiniz.
Password:
Şifreniz.
Confirm Password:
Tekrar şifreniz.
What's ....?:
Buradaki işlemi yapabilirsiniz heralde :) Spamı engellemek için böyle bir yola başvurmuşlar.

En sonda kodu yazıp submit diyoruz.

2kopyala.png

2)Şimdi üyeliğimizi aldık fakat henüz aktif değil. Yazdığımız e-mail adresine giriş yapıyoruz. Son maile tıklayıp aşağıda gösterdiğim linke tıklıyoruz ve üyeliğimiz aktif oluyor.

3kopyala.png

3)Üyeliğimiz aktif oldu. Şimdi key almamız lazım. Şimdi buradan alterOps adresine gidiyoruz. Resimdeki gibi az önce aldığımız id-pw yazıp login oluyoruz.

4kopyala.png

4) Login olduktan sonra panel gelicek karşımıza... Oradan "Request Key" e basıyoruz ve alterOps ' a kayıt oluyoruz. Bu keyi bi yere yazmamıza gerek yok.

5kopyala.png

5) Şimdide konunun üstündeki gerekli dosyalardan alterOps Patch' i indirip resimdeki gibi Black Ops ' un klasörüne atıyoruz.

6kopyala.png

7kopyala.png

Şimdi Black Ops klasörüne girip
"alterOps" adlı dosyayı çalıştırıyoruz. %99 update yapacak onu bekliyoruz. Update bitince tekrar tıklıyoruz ve daha önceden aldığımız id-pw yi yazıyoruz, oyundayız...

8kopyala.png

İyi oyunlar. :) Umarım işe yaramıştır.

Son düzenleme:
İndiriyorum Mw2 Gibimi Perkler Felan Hiç Bilmiyorum Bunu Bilgi Verirsen Sevinirim Silahlarla Felan Malum Net Yavaş 4,5 Saate İner :D

İndiriyorum Mw2 Gibimi Perkler Felan Hiç Bilmiyorum Bunu Bilgi Verirsen Sevinirim Silahlarla Felan Malum Net Yavaş 4,5 Saate İner :D

Evet mw2 deki perklerin hemen hepsi var. Hatta daha bile fazlası. Silah konusunda mw2 kadar iyi değil bana göre ya da daha alışamadım :D Bide levelim 12 daha silah yok düzgün. Perk silah felan parayla açılıyo maç içinde kazanıyosun level atlayınca vs. o biraz kötü. Ama 3 tane equipment alıyosun birisi semtex grenade ya da tomhawk yani throwing knife. Diğerinde flash , nova 6 yani gaz bombası vs. diğerinde camera - bi yere kurup orayı izliyorsun - , jammer radarı bozuyo düşmanın claymore vs.

Exodus™;1798104' Alıntı:

Evet mw2 deki perklerin hemen hepsi var. Hatta daha bile fazlası. Silah konusunda mw2 kadar iyi değil bana göre ya da daha alışamadım :D Bide levelim 12 daha silah yok düzgün. Perk silah felan parayla açılıyo maç içinde kazanıyosun level atlayınca vs. o biraz kötü. Ama 3 tane equipment alıyosun birisi semtex grenade ya da tomhawk yani throwing knife. Diğerinde flash , nova 6 yani gaz bombası vs. diğerinde camera - bi yere kurup orayı izliyorsun - , jammer radarı bozuyo düşmanın claymore vs.

Teşekkürler Güzele Benzio Ama Bekle Bekle Of Of 5 saat 10dk oldu :pff:

Giriş Noktası Bulunamadı Hatası Veriyor Çözümünü Biliyormusun Araştırdım ama Herkez Birbirinden Kopyala Yapıştır Yapmış :grin

öncelikle paylaşım için teşekkür ederim. işe yaradı ama senin verdiğin yöntem çok uzun sürdüğü için bende başka yöntem aradım ve öyle hallettim çok saolasın

Geri