• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Ops'tan Çılgın Bir Öldürme Anı(Yok böyle bal)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Thai
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Thai

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
10 Haz 2009
Puanı
64
Call of Duty: Black Ops çıkışını yaptığı andan itibaren milyonlarca insan multiplayer arenasında boy gösteriyor. Milyonlarca insan oynarsa bir kaç günde trilyonlarca öldürme anı olabileceğini tahmin etmek zor değil. Bu kadar öldürme sahnesi arasında da tuhaf veya çok iyi anların da olması kaçınılmaz oluyor.

Örneğin aşağıdan da izleyebileceğiniz bir öldürme sahnesinde oyuncu, elindeki baltayı haritanın diğer ucuna fırlatıyor ve sonuç gerçekten çok enterasan, Buyrun:

Alıntıdır.

Yorumlarınızı bekliyorum :)...

:haha Baltaya bak :D

Sanki bilgisayarlı kontrol sistemi var :D İlginç olan duvardan adamın ayağına sekiyor ve adam mort :D

Son düzenleme:
Oyun rekor kırıyor zaten beyler :D Böyle giderse MW2 yi geçer! Ama Mw2 deki görseller bu senaryoyu canladırsaydı daha hoş olurdu!

Bu arada o baltayla adam show yapmış. :D

Son düzenleme:
oha diyorum başka birşey demiyorum adam panyalı basket atar gibi duvardan sektiriyor bide :D

O ölende eşşek şansı varmış:D

Jumperli senin videodaki adam ölünce sesleri nasıl ooh shit :D

Böyle işler çok nadir heleki o balta normalde hiç bir işe yaramiyor
Baltayı atanın cok büyük bi şansı varmış :D

Geri