• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Ekibi Hakkında Bilgilendirme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
Merhabalar,

Black Pearl Online ekibinde yer alan Pixiu ve Sprein isimli arkadaşlarımız ekipten ayrılmışlardır. Bundan sonra kendi adlarına Maxigame'den bağımsız olarak server işlerine devam edeceklerdir.

Şuandan sonra açacakları serverlar veya yapacakları işler ile Maxigame veya benim herhangi bir ilgimiz veya sorumluluğumuz bulunmamaktadır.

Arkadaşlara şimdiye kadarki emekleri için teşekkür eder başarılar dileriz.

Maxigame halkının bilgisine.

Saygılarımızla.

[MENTION=6446]Sprein[/MENTION] sw açıyonmu yakışıklı

Bende kendimi Yılmaz Vural gibi hissediyorum, Fenerbahçe konusunda :) " Beni fikir danışmanı olarak biri denesin, lütfeeeeeeeeen " diyerek arsızlık yapamam ama beklentim o :D

Ümit abi fazlasıyla yoruldu. Zaten artık kendisi de bu stresi kaldıramıyor. He Pixiu ile birlikte kendimiz bir oyun açar mıyız bilemiyoruz ama bazı oyunların gerek sistem planlamaları gerekte oyun içi dengelemelerine hizmet veriyoruz. Kitle biraz daha ne istediğini bilir hale gelirse ki bu epey uzun zaman alır. O zaman yeni bir Black Pearl düşünülebilir.

Ümit abi fazlasıyla yoruldu. Zaten artık kendisi de bu stresi kaldıramıyor. He Pixiu ile birlikte kendimiz bir oyun açar mıyız bilemiyoruz ama bazı oyunların gerek sistem planlamaları gerekte oyun içi dengelemelerine hizmet veriyoruz. Kitle biraz daha ne istediğini bilir hale gelirse ki bu epey uzun zaman alır. O zaman yeni bir Black Pearl düşünülebilir.

Silkroad ve privateler son can çekişmelerini yaşarken, kitlenin daha sonra değişmesini bekliyorsan....
Hayırlısı olsun adına.

Silkroad ve privateler son can çekişmelerini yaşarken, kitlenin daha sonra değişmesini bekliyorsan....
Hayırlısı olsun adına.

Kardeşim sistem değişmez çünkü şuanki private serverlerde oynayan 3 haftada bir yeni servere geçen guildler Silkroad'ı private serverlerde öğrendiğini düşünüyorum [MENTION=1]Deepblue[/MENTION] ' ninde bir konuda dediği gibi oyuncular bütün yükü ve suçu oyun kurucularına yüklüyor
halbuki oyunu bitiren %100 kesinlikle playerdir.
Piyasada yıllardır açık olan oyunlar var oyuncu kitleleri dibinden beri aynı belli başlı serverlere gerçekten girip baktım aktivite adına birşey olmasada adamlar oynuyor ve genellikle yaş ortalamaları +25

Kardeşim sistem değişmez çünkü şuanki private serverlerde oynayan 3 haftada bir yeni servere geçen guildler Silkroad'ı private serverlerde öğrendiğini düşünüyorum @Deepblue ' ninde bir konuda dediği gibi oyuncular bütün yükü ve suçu oyun kurucularına yüklüyor
halbuki oyunu bitiren %100 kesinlikle playerdir.
Piyasada yıllardır açık olan oyunlar var oyuncu kitleleri dibinden beri aynı belli başlı serverlere gerçekten girip baktım aktivite adına birşey olmasada adamlar oynuyor ve genellikle yaş ortalamaları +25

Aynen sana katılıyorum (3 haftada bir yeni servere geçen guildler Silkroad'ı private serverlerde öğrendi) bu cümlen herşeyi anlatıyor zaten.Neden haftada 10 larca server açılıp kapandığı zor serverlerde oynayamadıklarını saçma sapan isteklerde bulup GM lerin aklını karıştırdıklarını,ts lerde GM ile sohbet edip serveri kendi istedikleri gibi editlettirdiklerini herşeyi tam manasıyla anlatmış.

Geri